Meta Business Suite

Co to jest Meta Business Suite? – Definicja

Meta Business Suite to bezpłatna aplikacja, która pozwala na zarządzanie Facebookiem, Instagramem i narzędziami do obsługi wiadomości w tych serwisach. Pozwala zaoszczędzić czas, łatwiej nawiązać kontakty z większą ilością osób oraz uzyskiwać lepsze wyniki swoich publikacji.

Meta Business Suite działa zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach. 

meta business suite

Jakie są kluczowe funkcje Meta Business Suite?

  • Działanie na różnych platformach – możliwa jest publikacja, a również planowanie postów na Facebooku oraz Instagramie bez konieczności przełączania kont,
  • Zarządzanie skrzynką odbiorczą – w jednym miejscu można czytać, odpowiadać i tworzyć automatyczne odpowiedzi na wiadomości oraz komentarze,
  • Tworzenie reklam – Business Suite pozwala na tworzenie reklam oraz promowanie postów,
  • Monitorowanie statystyk i trendów – dostępne są informacje dotyczące wyników postów, kluczowych trendów oraz odbiorców,
  • Szybki podgląd aktywności – zakładka powiadomień pozwala na przeglądanie całej aktywności firmy na Facebooku i Instagramie,
  • Dostęp do przydatnych narzędzi – używając Business Suite na komputerze, szybko można uzyskać dostęp do Menedżera reklam, Menedżera sprzedaży, ustawień firmowych oraz innych narzędzi Meta for Business.

Jak usunąć meta Business Suite na Facebooku?

Jeżeli chcesz przełączyć się na Menedżera Firmy:

  • Wejdź na swoją stronę.
  • Kliknij w trójkąt obok przycisku „Pomoc”.
  • Po rozwinięciu zobaczysz opcję Przełącz na Menedżera Firmy – kliknij w nią.

jak usunąć meta business suite

  • Następnie, gdy pojawi się komunikat, kliknij „Przełącz”.

jak usunąć meta business suite

W ten sposób możesz przełączyć się z Meta Business Suite. Natomiast, nie jest to niestety stałe przełączenie. Za każdym razem musisz wykonać je od nowa.

Czy ta definicja była pomocna?
(1)
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Ostatnio na naszym blogu

Jak założyć sklep internetowy - poradnik krok po kroku

Jak założyć sklep internetowy - poradnik krok po kroku

Jeżeli szukasz pomysłu na biznes, sprzedaż online może okazać się trafioną formą działalności, bo to właśnie w Internecie dzisiaj łatwiej znaleźć przyszłych klientów. Dlatego zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym przedstawiamy, jak założyć sklep internetowy - od rejestracji przez projekt i wdrożenie aż po promocję.

Czytaj więcej
AI w content marketingu, czyli jak sztuczna inteligencja może wspomóc tworzenie treści? Szanse i zagrożenia

AI w content marketingu, czyli jak sztuczna inteligencja może wspomóc tworzenie treści? Szanse i zagrożenia

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe sprawdziły się w marketingu cyfrowym, ale czy zabiorą pracę twórcom treści? W rzeczywistości generatory treści AI mogą służyć jako wysoce wydajny asystent zwiększający ich produktywność. Dlaczego warto zainteresować się tym zagadnieniem, a jednocześnie zachować rozwagę? W naszym artykule dowiesz się więcej o szansach i zagrożeniach wynikających z zastosowania AI w content marketingu, a także poznasz generatory treści bazujące na działaniu sztucznej inteligencji. Zapraszamy!

Czytaj więcej