Delante nominowane w International Performance Marketing Awards 2020!

Delante nominowane w International Performance Marketing Awards 2020!

Tak! To jeszcze nie koniec tegorocznych nominacji. Tym razem uplasowaliśmy się na liście nominowanych w International Performance Marketing Awards 2020 za proces SEO dla jednego z naszych klientów. Dowiedz się więcej!

Ostatnio na naszym blogu: Grudniowy update algorytmu Google - December 2020 Update

International Performance Marketing Awards to coroczny, międzynarodowy konkurs i jeden z wiodących eventów marketingowych świata, który nagradza najbardziej wybitne projekty na skalę globalną. Skupia reklamodawców, wydawców, agencje czy dostawców technologii. W tym roku zdecydowaliśmy się spróbować swoich sił i po raz pierwszy aplikować o nagrodę w tym konkursie. I udało nam się! 😉

Delante w International Performance Marketing Awards 2020

21 października lista nominowanych w IPMA 2020 ujrzała światło dzienne – znaleźliśmy się na niej i my! Zostalimy nominowani w kategorii Best Travel, Leisure and Lifestyle Campaign za działania SEO prowadzone dla firmy BeDiet.

IPMA 2020 Delante nominowane w Best Travel, Leisure and Lifestyle Campaign

International Performance Marketing Awards to już kolejna tegoroczna pozycja na naszej liście nominacji (zobacz: Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie! i Delante wśród 8 firm nominowanych do tytułu najlepszej dużej agencji SEO na świecie!) Nominacja do międzynarodowej nagrody za strategię i udany proces SEO dla jednego z naszych klientów to ogromne wyróżnienie, porządny bodziec do dalszego rozwoju i nagroda sama w sobie.

Pełną listę nominowanych w IPMA 2020 znajdziesz pod linkiem: https://performancemarketingawards.com/shortlist/

Zwycięzców we wszystkich kategoriach poznamy już 24 listopada na gali online – czy uda nam się zdobyć nagrodę? Trzymajcie kciuki! 😉

(2)
Autor
Jr Marketing Specialist - Ola

Jr Marketing Specialist

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu.