Delante nominowane w International Performance Marketing Awards 2020!

Delante nominowane w International Performance Marketing Awards 2020!

Tak! To jeszcze nie koniec tegorocznych nominacji. Tym razem uplasowaliśmy się na liście nominowanych w International Performance Marketing Awards 2020 za proces SEO dla jednego z naszych klientów. Dowiedz się więcej!

Ostatnio na naszym blogu: Jak napisać dobry artykuł sponsorowany?

International Performance Marketing Awards to coroczny, międzynarodowy konkurs i jeden z wiodących eventów marketingowych świata, który nagradza najbardziej wybitne projekty na skalę globalną. Skupia reklamodawców, wydawców, agencje czy dostawców technologii. W tym roku zdecydowaliśmy się spróbować swoich sił i po raz pierwszy aplikować o nagrodę w tym konkursie. I udało nam się! 😉

Delante w International Performance Marketing Awards 2020

21 października lista nominowanych w IPMA 2020 ujrzała światło dzienne – znaleźliśmy się na niej i my! Zostalimy nominowani w kategorii Best Travel, Leisure and Lifestyle Campaign za działania SEO prowadzone dla firmy BeDiet.

IPMA 2020 Delante nominowane w Best Travel, Leisure and Lifestyle Campaign

International Performance Marketing Awards to już kolejna tegoroczna pozycja na naszej liście nominacji (zobacz: Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie! i Delante wśród 8 firm nominowanych do tytułu najlepszej dużej agencji SEO na świecie!) Nominacja do międzynarodowej nagrody za strategię i udany proces SEO dla jednego z naszych klientów to ogromne wyróżnienie, porządny bodziec do dalszego rozwoju i nagroda sama w sobie.

Pełną listę nominowanych w IPMA 2020 znajdziesz pod linkiem: https://performancemarketingawards.com/shortlist/

Zwycięzców we wszystkich kategoriach poznamy już 24 listopada na gali online – czy uda nam się zdobyć nagrodę? Trzymajcie kciuki! 😉

(2)
Autor
Marketing Specialist - Ola

Marketing Specialist

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

Jak napisać dobry artykuł sponsorowany?

Jak napisać dobry artykuł sponsorowany?

Artykuły sponsorowane to forma reklamy, która z jednej strony może bezpośrednio przekładać się na zdobywanie klientów, a z drugiej może również wspierać SEO Twojej strony. Tych celów nie zrealizujesz jednak byle jaką treścią. Powinna być ona przemyślana. Jak napisać dobry artykuł sponsorowany? Co ma kluczowe znaczenie? Czytaj dalej.

Czytaj więcej
Duże zasięgi, niski koszt i skuteczny sposób na zwiększenie świadomości marki - na czym polega Viral Marketing?

Duże zasięgi, niski koszt i skuteczny sposób na zwiększenie świadomości marki - na czym polega Viral Marketing?

Społeczność internetowa to wyjątkowo silne narzędzie marketingowe. Wzajemne udostępnianie sobie treści przez użytkowników stanowi ogromny potencjał w kontekście działań promocyjnych i sprzedażowych. Ciekawym przykładem tego, jak różną formę może przybierać, jest marketing wirusowy. Kampanie te potrafią być zarazem niezwykle kreatywne, skuteczne i opłacalne. Na czym polega Viral Marketing i jakie znaczenie może mieć w e-commerce?

Czytaj więcej