Delante wśród 8 firm nominowanych do tytułu najlepszej dużej agencji SEO na świecie!

Delante wśród 8 firm nominowanych do tytułu najlepszej dużej agencji SEO na świecie!

Dzieje się! Uplasowaliśmy się na liście 8 firm nominowanych do nagrody Global Search Awards 2020 dla najlepszej dużej agencji SEO na świecie! Co więcej, otrzymaliśmy również 2 nominacje za proces SEO dla naszych klientów. Czytaj dalej!

Ostatnio na naszym blogu: Szablon sklepu internetowego czy dedykowany projekt – co wybrać?

Global Search Awards to ogólnoświatowy konkurs (globalna wersja European Search Awards), który na celu ma nagrodzenie najlepszych agencji, kampanii i osób funkcjonujących na rynku marketingu internetowego. Śmiało można powiedzieć, że wyciąga to, co najlepsze ze świata Content Marketingu, PPC i SEO.

Nagrody przyznawane są przez firmę We are search i brytyjską agencję eventową Don’t Panic, która jest też organizatorem wspomnianego wyżej corocznego konkursu – European Search Awards (gdzie również zostaliśmy w tym roku nominowani, o czym pisaliśmy już na naszym blogu).

W zeszłym roku debiutowaliśmy w European Search Awards, gdzie zdobyliśmy nominację za proces SEO dla firmy Epstryk (więcej na temat tej współpracy dowiesz się z Case Study Epstryk), w kategorii Best Use of Search – Low Budget Campaign. W tym roku zapragnęliśmy jeszcze więcej! I tak aplikowaliśmy nie tylko z dwoma case studies, ale i pokusiliśmy się o aplikację do nagrody dla najlepszej dużej agencji SEO w Europie. I udało nam się, zostaliśmy nominowani w aż 3 kategoriach! Więcej na temat tego konkursu i samych aplikacji przeczytasz tu: Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie!

Delante w Global Search Awards 2020

W ubiegły piątek (17.07.2020r.) otrzymaliśmy informację, że zostaliśmy nominowani w Global Search Awards 2020 w 3 kategoriach – i w tylu też aplikowaliśmy! Znaleźliśmy się na liście nominowanych w kategorii:

  • Best Use of Search – B2C z case study: Delante & Z Klockow – Building Technical SEO Blocks to Increase Income
  • Best Use of Search – Health z case study Delante & BeDiet Catering – Huge Traffic Gain for Great Weight Loss
  • Best Global Large SEO Agency

Pełną listę nominowanych we wszystkich kategoriach znajdziesz tu: https://globalsearchawards.net/2020-shortlist/

Global Search 2020 Delante

Opinie naszych Klientów to dla nas priorytet, a dodatkowo dowód na to, że to co robimy, robimy dobrze. Nagroda jest tylko potwierdzeniem, z czego naprawdę bardzo się cieszymy! Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie zwycięzców, co stanie się 10 września 2020 roku na oficjalnej gali w Nowym Jorku. Trzymajcie za nas kciuki! My już czujemy się wygrani 😉

(3)
Autor
Jr Marketing Specialist - Ola

Jr Marketing Specialist

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.
Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu.

Szablon sklepu internetowego czy dedykowany projekt – co wybrać?

Szablon sklepu internetowego czy dedykowany projekt – co wybrać?

Wygląd to jeden z kluczowych elementów tworzenia własnego sklepu internetowego – to on w dużej mierze decyduje o atrakcyjności e-commerce w oczach użytkowników. Możliwości stworzenia layoutu sklepu jest wiele. Dziś przyjrzymy się bliżej dwóm opcjom – szablonowi e-commerce oraz dedykowanemu projektowi graficznemu. Który z nich wybrać?

Czytaj więcej