Delante wśród 8 firm nominowanych do tytułu najlepszej dużej agencji SEO na świecie!

Delante wśród 8 firm nominowanych do tytułu najlepszej dużej agencji SEO na świecie!

Dzieje się! Uplasowaliśmy się na liście 8 firm nominowanych do nagrody Global Search Awards 2020 dla najlepszej dużej agencji SEO na świecie! Co więcej, otrzymaliśmy również 2 nominacje za proces SEO dla naszych klientów. Czytaj dalej!

Global Search Awards to ogólnoświatowy konkurs (globalna wersja European Search Awards), który na celu ma nagrodzenie najlepszych agencji, kampanii i osób funkcjonujących na rynku marketingu internetowego. Śmiało można powiedzieć, że wyciąga to, co najlepsze ze świata Content Marketingu, PPC i SEO.

Nagrody przyznawane są przez firmę We are search i brytyjską agencję eventową Don’t Panic, która jest też organizatorem wspomnianego wyżej corocznego konkursu – European Search Awards (gdzie również zostaliśmy w tym roku nominowani, o czym pisaliśmy już na naszym blogu).

W zeszłym roku debiutowaliśmy w European Search Awards, gdzie zdobyliśmy nominację za proces SEO dla firmy Epstryk (więcej na temat tej współpracy dowiesz się z Case Study Epstryk), w kategorii Best Use of Search – Low Budget Campaign. W tym roku zapragnęliśmy jeszcze więcej! I tak aplikowaliśmy nie tylko z dwoma case studies, ale i pokusiliśmy się o aplikację do nagrody dla najlepszej dużej agencji SEO w Europie. I udało nam się, zostaliśmy nominowani w aż 3 kategoriach! Więcej na temat tego konkursu i samych aplikacji przeczytasz tu: Delante jedną z 10 najlepszych dużych agencji SEO w 2020 roku w Europie!

Delante w Global Search Awards 2020

W ubiegły piątek (17.07.2020r.) otrzymaliśmy informację, że zostaliśmy nominowani w Global Search Awards 2020 w 3 kategoriach – i w tylu też aplikowaliśmy! Znaleźliśmy się na liście nominowanych w kategorii:

  • Best Use of Search – B2C z case study: Delante & Z Klockow – Building Technical SEO Blocks to Increase Income
  • Best Use of Search – Health z case study Delante & BeDiet Catering – Huge Traffic Gain for Great Weight Loss
  • Best Global Large SEO Agency

Pełną listę nominowanych we wszystkich kategoriach znajdziesz tu: https://globalsearchawards.net/2020-shortlist/

Global Search 2020 Delante

Opinie naszych Klientów to dla nas priorytet, a dodatkowo dowód na to, że to co robimy, robimy dobrze. Nagroda jest tylko potwierdzeniem, z czego naprawdę bardzo się cieszymy! Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie zwycięzców, co stanie się 10 września 2020 roku na oficjalnej gali w Nowym Jorku. Trzymajcie za nas kciuki! My już czujemy się wygrani 😉

(3)
Autor
SEO Coordinator - Ola

SEO Coordinator

Studentka Zarządzania Mediami. Zainteresowanie marketingiem i social mediami odkryła podczas organizacji studenckich eventów. Od lipca 2019 rozwija swoją wiedzę i umiejętności w Delante. Ciągle próbuje nowych rzeczy, a obecnie na jej celowniku znalazła się grafika komputerowa. Lubi dobrą kuchnię i seriale z happy endem.
Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu

10 pytań i odpowiedzi o SEO

10 pytań i odpowiedzi o SEO

Czy w SEO odpowiedzią na każde pytanie jest “to zależy”? Wojciech Urban udowadnia, że nie zawsze! Zebraliśmy 10 najczęściej powtarzających się pytań o SEO i nagraliśmy krótkie filmiki z odpowiedziami. Możesz ich posłuchać na naszym kanale na YouTube lub przeczytać transkrypcję na naszym blogu. 

Czytaj więcej
Jak dodać firmę do Google Maps?

Jak dodać firmę do Google Maps?

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była dobrze widoczna w sieci, wykorzystaj możliwości wizytówki Google Moja Firma. Jej posiadanie pozytywnie wpływa nie tylko na wizerunek, ale również pozycjonowanie strony. Podpowiadamy, jak dodać firmę do Google Maps. Dzięki temu przy niewielkim wysiłku zyskasz liczne korzyści dla swojego biznesu.

Czytaj więcej