.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Łomża

Już teraz zacznij pozycjonować swoją firmę w Łomży. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Łomży

Pozycjonowanie to rozwiązanie, które gwarantuje wiele korzyści. Dlatego tak wiele firm decyduje się inwestować pieniądze w promocję w sieci. Nie trać czasu i Ty również pozwól swojej firmie wypłynąć na szerokie wody.

Pozycjonowanie stron w Łomży
Dlaczego warto?

Skoro jesteśmy już w temacie korzyści, które gwarantuje pozycjonowanie strony w Łomży, to trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na 3 najważniejsze aspekty. Po pierwsze większy ruch na stronie, co daje szansę na zyskanie nowych klientów. Po drugie wyższa sprzedaż i stabilniejsza pozycja Twojej firmy. Po trzecie pozycja lidera i eksperta w Twojej branży w danym regionie.

Jak pozycjonować stronę w Łomży?

1. Pozycjonowanie lokalne

Skoro jesteś już zdecydowany na pozycjonowanie, to teraz musisz wybrać jeszcze najskuteczniejszą strategię. Wybór jest szeroki, ale coraz częściej okazuje się, że najwięcej korzyści możesz zyskać dzięki pozycjonowaniu lokalnemu. Wyróżnia się ono tym, że wykorzystuje frazy lokalne, które zawierają nazwę miasta i pomagają w dotarciu do osób np. z Łomży. Wtedy też nie będziesz musiał konkurować z firmami z całej Polski, co sprawi, że efekty związane z pozycjonowaniem będą szybciej widoczne.

Pozycjonowanie Łomża

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Łomża 880
Noclegi Łomża 390
Restauracja Łomża 1000
Meble Łomża 260


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Kolejną możliwością jest pozycjonowanie szerokie. W tym przypadku do frazy kluczowej dodajemy wyrazy, które mają jeszcze bardziej szczegółowo określić dany produkt czy usługę. Pomimo tego, że takie słowa kluczowe wyróżniają się mniejszą liczbą wyświetleń, to jednak warto je wybierać, gdyż konkurencyjność w ich przypadku jest dość niska. Dzięki temu możesz być wysoko w Google.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Łomża 10
Pozycjonowanie stron Łomża 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Łomży

Coraz popularniejsze jest pozycjonowanie lokalne sklepu internetowego. Dzięki niemu właściciele sklepów w Łomży mogą zyskiwać nowych klientów w sieci, ale też jednocześnie zwiększać liczbę odwiedzających fizyczną siedzibę. Dzięki działaniom SEO zyskujesz zoptymalizowaną witrynę, wyposażoną w unikalne treści i widoczną w wynikach organicznych Google na wiele różnych słów kluczowych. Wszystko to sprawi, że lada moment znacząco zwiększysz swoje zyski.

Zamów bezpłatną wycenę

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Łomża„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Łomży.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Łomży

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby zwiększyć lokalną widoczność w Łomży?

Nie musisz być na mapach Google. Jednak zdecydowanie jest to opcja, która będzie w stanie zwiększyć Twoją lokalną widoczność w Łomży.

2. Jak znaleźć słowa kluczowe?

Analiza słów kluczowych to bardzo ważny etap, który wymaga doświadczenia i wiedzy. Oprócz chłodnej analizy konieczne jest wykorzystanie odpowiednich narzędzi, np. Planera Słów Kluczowych od Google.

3. Czy mogę pozycjonować swoją stronę w wielu miastach?

Tak. Nie ma żadnych przeciwwskazań związanych z pozycjonowaniem strony w wielu różnych miastach.

4. Jak zdecydować, w jakim mieście pozycjonować stronę?

W tym celu konieczna jest szczegółowa analiza. Musisz wziąć pod uwagę takie kwestie jak konkurencyjność w danym rejonie czy potencjalne zainteresowanie Twoją ofertą. Niezbędna będzie również analiza słów kluczowych.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Łomża a biznes
Czy warto?

Łomża jest miastem położonym w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Zgodnie z danymi z 2019 roku mieszka tam 62 945 osób. Z kolei powierzchnia miasta liczy 32,67 km2. To tyle, jeśli chodzi o ogólne informacje na temat Łomży. Warto jednak zwrócić uwagę na kwestie związane z biznesem czy typowo z gospodarką w tym mieście. Otóż uznaje się, że jest to obszar, który ukierunkowany jest w stronę rolnictwa i leśnictwa. Na drugim planie znajdują się przedsiębiorstwa, specjalizujące się w przemyśle, elektronice, branży spożywczej czy w browarnictwie. Wśród najbardziej znanych firm z tego rejonu można wymienić na pewno Browar Łomża, DOMEL czy UniGlass Polska. W Łomży dominują przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, które coraz chętniej dostrzegają potencjał w promocji online.

Łomża – kilka ciekawostek:

  • Łomża to trzecie pod względem wielkości miasto, znajdujące się w województwie podlaskim.
  • Notuje się, że miasto zostało założone w IX wieku.
  • Prawdopodobnie nazwa miasta wzięła się od miejsca, gdzie był jakiś łom, którym były tak naprawdę kamienne bloki czy też połamane drzewa.
  • W trakcie II wojny światowej zniszczono prawie 70% miasta.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM