.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Niepołomice

Chcesz zacząć pozycjonować stronę w Niepołomicach? Zatem przekonaj się, jak Ci w tym pomożemy!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Niepołomicach

Czy chcesz, żeby Twoja strona w Niepołomicach stała się widoczna w wynikach organicznych wyszukiwarki Google? Pomoże Ci w tym pozycjonowanie, czyli długotrwały proces, który wymaga analizy, a także wdrożenia strategii SEO. Swoje działania opieramy na algorytmach Google. Poznaj więcej szczegółów!

Pozycjonowanie stron w Niepołomicach
Dlaczego warto?

Niepołomice są znane jako doskonały region do inwestycji, dlatego tak wiele firm działa w tym mieście. Ma to ogromny wpływ na konkurencyjność w sieci — szczególnie wtedy, gdy stosujesz ogólne słowa kluczowe. Dlatego my przygotujemy dla Ciebie odpowiednie frazy, strategię SEO i sprawimy, że staniesz się widoczny w sieci, a także zajmiesz wysoką lokatę w Google.

Jak pozycjonować stronę w Niepołomicach?

1. Pozycjonowanie lokalne

W trakcie pozycjonowania lokalnego w Niepołomicach największe znaczenie ma uwzględnienie lokalizacji. Wtedy frazy kluczowe będą nakierowane na konkretną grupę osób. Szczególnie dotyczy to mieszkańców Niepołomic i okolic, którzy szukają w pobliżu miejsca zamieszkania jakiegoś usługodawcy czy produktu. Poza tym, frazy lokalne są chętnie wyszukiwane przez osoby z innych części Polski wtedy, gdy np. szukają restauracji bądź noclegu w Niepołomicach. Obie te grupy użytkowników są naprawdę spore, co przekłada się na liczbę wyświetleń. Dlatego pozycjonowanie lokalne pomoże Ci trafić do tych odbiorców, a przy okazji pozytywnie wpłynąć na widoczność Twojej firmy w Mapach Google.

Niepołomice pozycjonowanie lokalne

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Niepołomice 880
Fotograf Niepołomice 320
Hotel Niepołomice 880
Mechanik Niepołomice 170


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie polega na wykorzystaniu większej liczby wyrazów i z nich utworzeniu frazy kluczowej. Dzięki temu hasło staje się bardziej szczegółowe, ale też charakteryzuje się mniejszą konkurencyjnością. W ten sposób możesz zająć wyższą pozycję w Google, co znacznie ułatwi odbiorcom znalezienie Twojej oferty. Ważne jest też to, że w trakcie pozycjonowania szerokiego słowa kluczowe są naprawdę konkretne, więc jeszcze lepiej trafiają do Twojej grupy docelowej.

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Łodzi

Pozycjonowanie lokalne sklepu ma wiele zalet — w końcu nie tylko umożliwi Ci zajęcie wysokiej lokaty w wyszukiwarce Google, ale też zwiększy Twoją wiarygodność. Poza tym sprawisz, że Twoja witryna stanie się bardziej kompletna i dopasowana do potrzeb klientów. W końcu w trakcie pozycjonowania w sklepie zaczną pojawiać się zoptymalizowane opisy produktów czy kategorii, a nawet wpisy na blogu firmowym. Dzięki temu klient zyska większą wiedzę na temat towarów bądź usług, które sprzedajesz oraz świadczysz i z łatwością podejmie decyzję czy spełniają jego oczekiwania. Przy tym zwiększysz grono osób, odwiedzających także Twój sklep stacjonarny, aby na żywo obejrzeć produkty.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Niepołomice„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Niepołomicach.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Niepołomicach

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby zwiększyć lokalną widoczność w Niepołomicach?

Nie. Większa widoczność witryny na frazy lokalne nie wymaga posiadania wizytówki. Zwróć jednak uwagę na to, że wielu użytkowników po wpisaniu słów kluczowych sprawdza wyniki na mapach Google.

2. Ile kosztuje pozycjonowanie w Niepołomicach?

W trakcie ustalania ceny bierzemy pod uwagę konkurencyjność lokalizacji, słów kluczowych, a także fakt, czy strona jest zoptymalizowana. Ważna jest też historia witryny oraz działania podjęte w przeszłości.

3. Czy mogę pozycjonować swoją stronę w wielu miastach?

Tak. Możesz pozycjonować swoją witrynę na dowolną liczbę miast. Jednak pamiętaj o tym, żeby wziąć pod uwagę lokalizację, gdzie znajduje się Twoja grupa docelowa.

4. Jak zdecydować, w jakim mieście pozycjonować stronę?

Przede wszystkim kieruj się tym, do kogo chcesz trafić ze swoją ofertą. Jeżeli działasz w Niepołomicach, to pozycjonuj się na to miasto oraz te znajdujące się w pobliżu. W przypadku, gdy wybierasz sprzedaż ogólnopolską, to zacznij od większych miejscowości typu.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Niepołomice a biznes
Czy warto?

Niepołomice to jedno z najbardziej urokliwych miast w Małopolsce — na każdym kroku możesz podziwiać tam odrestaurowane budowle, które pamiętają jeszcze czasy Piastów i Jagiellonów. Miasto jest zamieszkiwane przez 13 564 osób, a jego powierzchnia wynosi 27,4 km². Każdego roku Niepołomice są odwiedzane przez rzesze turystów chętnych zobaczyć tamtejszy zamek — nazywany drugim Wawelem. Jednak nie tylko turystyka doskonale rozwija się w tym regionie, ponieważ Niepołomice są też znane jako bardzo dobry ośrodek do inwestycji. Właśnie dlatego znajdują się tam siedziby światowych marek typu Coca-Cola czy MAN Truck. Specjalne strefy ekonomiczne również zachęcają przedsiębiorców do wybrania tego regionu na siedzibę firmy.

Niepołomice – kilka ciekawostek:

  • Puszcza Niepołomicka została wpisana na listę Natura 2000, aby zapewnić skuteczną ochronę rzadkim gatunkom roślin, ptaków, płazów i gadów.
  • Puszcza Niepołomicka jest nazywana „Zielonymi Płucami Krakowa” — nazwa ta jest związana z bliskością stolicy Małopolski, a także z ilością tlenu zapewnianą przezrośliny rosnące w puszczy.
  • Niepołomice były nazywane drugą stolicą Polski w czasach, gdy stołecznym miastem był Kraków.
  • Istnieje legenda mówiąca o tym, że Kazimierz Wielki kazał wybudować kościół w Niepołomicach jako zadośćuczynienie za zamordowanie księdza, który niósł królowi ekskomunikę od papieża.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM