.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Olsztyn

Chcesz zacząć pozycjonować stronę w Olsztynie? Dowiedz się, jak my to robimy!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Olsztynie

Większa widoczność w sieci i wysoka pozycja w Google? To jest możliwe! Dzięki pozycjonowaniu strony w Olsztynie. Konieczne jest jednak przemyślane działanie, które będzie zgodne z algorytmami Google. Ważna jest też strategia SEO, skutecznie zwiększająca ruch na stronie. Sprawdź, jak wypozycjonujemy Twoją witrynę.

Pozycjonowanie stron w Olsztynie
Dlaczego warto?

Olsztyn to jedno z najważniejszych miast Warmii i Mazur, dlatego panuje tam spora konkurencyjność. Większość firm stosuje ogólne frazy kluczowe, więc trudno jest przy ich pomocy zyskać pozycję w TOP5 Google. Właśnie z tego powodu konieczne są przemyślane działania, a także odpowiednio dobrane słowa kluczowe. Wtedy na pewno osiągniesz sukces, o którym marzysz i zajmiesz wysoką lokatę w wyszukiwarce Google.

Jak pozycjonować stronę w Olsztynie?

1. Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne w Olsztynie sprawi, że Twoja strona stanie się bardziej widoczna w wynikach organicznych wyszukiwarki. W tym celu wykorzystywane są tzw. frazy lokalne, które uwzględniają konkretną lokalizację. To ogromne ułatwienie dla osób szukających produktów bądź usług w danym mieście. Pozycjonowanie lokalne umożliwia też znalezienie Twojej strony przez użytkowników z innych regionów, którzy np. chcą zaplanować urlop w Olsztynie. Liczba takich wyszukań stale rośnie, dlatego możesz zyskać nowe grono odbiorców odwiedzających Twoją stronę. Dodatkowo wpłyniesz pozytywnie na widoczność firmy w Mapach Google.

Pozycjonowanie lokalne Olsztyn

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fotograf Olsztyn 1600
Weterynarz Olsztyn 1900
Nocleg Olsztyn 2900
Fryzjer Olsztyn 5400


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie lokalne polega na wykorzystaniu większej liczby wyrazów, które będą składały się na frazę kluczową. Dzięki temu hasła są jeszcze bardziej szczegółowe i choć są często wyszukiwane przez użytkowników, to jednak odznaczają się mniejszą konkurencyjnością. Dlatego masz sporą szansę na zwiększenie widoczności strony, a także na zajęcie wymarzonej pozycji w TOP3 wyszukiwarki Google. Po prostu zamiast frazy „restauracja Olsztyn”, która jest bardzo ogólna, postaw na słowo kluczowe „restauracja Olsztyn stare miasto”, a wtedy bez problemu trafisz do grupy docelowej.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Olsztyn 260
Pozycjonowanie stron Olsztyn 140
Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn 30
SEO Olsztyn 40


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Olsztynie

Pozycjonowanie lokalne sklepu internetowego to skuteczny sposób na wzrost wiarygodności, rozpoznawalności w sieci, a także na zwiększenie przewagi nad konkurencją. Poza tym możesz skutecznie wypromować swoją siedzibę i umiejętnie połączyć sprzedaż internetową ze stacjonarną. Klienci stosunkowo często stawiają właśnie na takie sklepy — w końcu dokonują wtedy bardziej przemyślanych zakupów, a przy okazji doskonale poznają produkt, który chcą wybrać. Poza tym nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z dostawą, ale też bardzo szybko mogą skorzystać z Twojej oferty.

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Olsztyn„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Olsztynie.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Olsztynie

1. Czy żeby posiadać wizytówkę Google w Olsztynie muszę mieć stronę internetową?

Nie. Połączenie wizytówki Google ze stroną internetową nie jest obowiązkowe. Tak samo w trakcie zakładania wizytówki nie musisz mieć swojej witryny.

2. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Olsztynie, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. Możesz pozycjonować swoją stronę www na dowolną lokalizację. Nawet wtedy, gdy nie masz firmy, siedziby czy oddziału w Olsztynie. Po prostu wybierz ten region, gdzie znajduje się Twoja grupa docelowa i właśnie na takie miasto pozycjonuj witrynę.

3. Ile kosztuje pozycjonowanie w Olsztynie?

Dokładne koszty oszacujemy wtedy, gdy poznamy lokalizację, branże i słowa kluczowe. Zbadamy również stopień zoptymalizowania Twojej strony oraz historię witryny.

4. Czy mogę pozycjonować moją stronę w wielu miastach?

Tak. Możesz pozycjonować stronę na dowolną liczbę miast. Jednak najpierw określ, w jakim regionie faktycznie chcesz działać i zacznij od lokalizacji, które są dla Ciebie najważniejsze.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Olsztyn a biznes
Czy warto?

Olsztyn jest nie tylko stolicą województwa warmińsko-mazurskiego, ale również największym miastem na Warmii — w końcu jego powierzchnia wynosi ok. 88,33 km². Jako jeden z najważniejszych ośrodków tego regionu przyciąga też ludność z całej Polski — obecnie mieszka tam 171 979 osób. Sprawiło to, że miasto doskonale rozwija się nie tylko pod względem turystyki, ale również handlu i przemysłu. Ogromnym atutem jest również bliskość granicy z Litwą i Rosją, co ułatwia zdobycie zagraniczny kontrahentów, a także import oraz eksport towarów.

Możliwości, jakie zapewnia Olsztyn, zostały dostrzeżone przez przedsiębiorców, gdyż wpływa to na zwiększającą się konkurencję — także w wyszukiwarce Google.

Olsztyn – kilka ciekawostek:

  • W obrębie Olsztyna znajduje się aż 16 jezior.
  • Po zakończeniu I wojny światowej w Olsztynie odbył się plebiscyt, podczas którego mieszkańcy mieli zdecydować, do jakiego kraju chcą się przyłączyć — blisko 98% Olsztynian wybrało Niemcy.
  • Po II wojnie światowej 40% miasta zostało spalone.
  • W Olsztynie znajduje się jedna z najstarszych w Polsce czynnych wind osobowych — można z niej skorzystać, będąc w budynku Książnicy Polskiej.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM