.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Szczecin

Szukasz firmy, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej w Szczecinie? Sprawdź, jak my działamy!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie stron Szczecin
Pozycjonowanie strony w Szczecinie

Chcesz, żeby Twoja strona w Szczecinie stała się bardziej widoczna w wynikach organicznych? Pozycjonowanie to zapewnia, ponieważ w trakcie wykonywania tego procesu specjaliści biorą pod uwagę kilkaset algorytmów Google, które są nieustannie modyfikowane. Dlatego do osiągnięcia celu, konieczna jest skuteczna strategia SEO. Dowiedz się więcej na ten temat!

Pozycjonowanie stron w Szczecinie
Dlaczego warto?

Szczecin to doskonałe miejsce do rozwoju biznesu, co ma ogromny wpływ na konkurencyjność w różnych branżach. Zauważalne jest to też w Internecie, ponieważ wiele stron korzysta z tych samych słów kluczowych. Dlatego tylko dzięki analizie, wybraniu odpowiednich fraz, a także zaplanowaniu i wdrożeniu strategii SEO można zyskać przewagę nad konkurencją. Stale zwiększająca się grupa osób korzystających z Internetu pokazuje, że takie działania mają naprawdę duży potencjał.

Jak pozycjonować stronę w Szczecinie?

1. Pozycjonowanie lokalne

Wykorzystując pozycjonowanie lokalne w Szczecinie, najważniejsze jest wybranie tzw. fraz lokalnych. W tym przypadku do słowa kluczowego zostaje dodana konkretna lokalizacja. Właśnie z tego powodu metoda ta jest chętnie wybierana przez mieszkańców Szczecina, szukających jakiegoś produktu bądź usługi. Oprócz tego frazy lokalne są również popularne wśród użytkowników, którzy chcą odwiedzić Szczecin. Każdego miesiąca takich zapytań jest naprawdę dużo, zatem dzięki pozycjonowaniu lokalnym odbiorcy trafią właśnie na Twoją stronę. Poza tym wpłyniesz też pozytywnie na widoczność Twojej strony w mapach Google.

Pozycjonowanie lokalne Szczecin

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Weterynarz Szczecin 4400
Restauracja Szczecin 12100
Fryzjer Szczecin 6600
Meble Szczecin 1600


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Czy możliwe jest pozycjonowanie lokalne, a do tego szerokie? Tak! Wystarczy wykorzystać dłuższą frazę kluczową, która składa się z kilku wyrazów. Takie wyszukiwania są bardziej konkretne i mają mniejszą konkurencyjność, jednak nadal zapewniają sporą widoczność, głównie lokalną. Jednym z przykładów jest fraza „nocleg Szczecin Dąbie”, która będzie wyszukiwana przez użytkowników, szukających noclegu dokładnie w tej lokalizacji. Dla nich hasło „nocleg Szczecin” będzie zbyt ogólne.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Szczecin 170
Pozycjonowanie stron Szczecin 210
Pozycjonowanie lokalne Szczecin 10
Pozycjonowanie stron internetowych Szczecin 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Szczecinie

Pozycjonowanie sklepu internetowego lokalnie zapewnia zarówno widoczność w sieci, jak i większy ruch. Oprócz tego zachęca też do odwiedzenia sklepu stacjonarnego. W końcu bardzo duża grupa odbiorców najpierw szuka informacji na temat danego produktu w Internecie, a później chce się z nim zapoznać „na żywo”. Dzięki temu zakupy są jeszcze bardziej przemyślane, co minimalizuje ryzyko zwrotów. Poza tym takie działanie jest związane z efektem ROPO (Szukaj Online, Kup Offline), a zgodnie z badaniami aż 21% użytkowników zawsze kupuje w ten sposób produkty, z czego 71% czasem tak robi. Ta grupa jest naprawdę spora, a pozycjonowanie lokalne sprawi, że zainteresują się właśnie Twoim sklepem.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Szczecin„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Szczecinie.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Szczecinie

1. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Szczecinie, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. Posiadanie firmy/siedziby/oddziału w Szczecinie nie jest konieczne do pozycjonowania strony na tę lokalizację.

2. Ile kosztuje pozycjonowanie w Szczecinie?

W trakcie szacowania kosztów pozycjonowania strony bierzemy pod uwagę historię witryny, konkurencyjność danej frazy i branży. Poza tym ważny jest fakt, czy strona jest już w jakimś stopniu zoptymalizowana, a także jakie działania pozycjonujące zostały przeprowadzone w przeszłości.

3. Czy mogę pozycjonować swoją stronę w wielu miastach?

Tak. Nie ma limitu miast w trakcie pozycjonowania lokalnego. Jednak zastanów się nad tym, gdzie dokładnie znajduje się Twoja grupa docelowa. Jeżeli chcesz działać regionalnie, to wybierz pobliskie miejscowości.

4. Jak zdecydować, w jakim mieście pozycjonować stronę?

Zastanów się nad tym, gdzie znajduje się Twoja grupa docelowa i właśnie taką lokalizację wybierz. Jeżeli np. oferujesz noclegi w Szczecinie, to użyj właśnie tego miasta w trakcie pozycjonowania lokalnego.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Szczecin a biznes
Czy warto?

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego. Miasto to zachęca do odwiedzenia bliskością morza, granicą z Niemcami, a także wydarzeniami kulturalnymi i licznymi zabytkami. Takie możliwości sprawiły, że Szczecin jest znany jako doskonałe miejsce do zamieszkania, o czym świadczy fakt, iż zajmuje siódmą lokatę w Polsce pod względem liczebności — 401 907 tys. mieszkańców. Szczecin jest również jednym z największych miast w kraju — z powierzchnią 300,55 km² plasuje się na trzeciej pozycji. Warunki i możliwości, jakie stwarza ten region, przyczyniły się do prężnego rozwoju tamtejszej gospodarki. Spowodowało to powstanie kilku podstref gospodarczych, gdzie przedsiębiorcy mogą skorzystać z częściowego zwolnienia z podatku dochodowego CIT. Wpłynęło to na zwiększenie konkurencyjności — w mieście i Internecie.

Szczecin – kilka ciekawostek:

  • Szczecin jest nazywany Paryżem Północy ze względu na gwiaździste place wybudowane na wzór stolicy Francji.
  • Szczecin leży w odległości ok. 65 km od Morza Bałtyckiego, ale ma dostęp do 4 jezior — w tym m.in. do Jeziora Dąbie.
  • Jedną z najsłynniejszych miejskich legend jest ta mówiąca o Bursztynowej Komnacie, która została skradziona przez Niemców w trakcie II wojny światowej.
  • W Szczecinie znajduje się jedno z najstarszych kin na świecie — Kino Pionier 1907 działa nieprzerwanie od 1909 roku.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM