.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Bytom

Zacznij pozycjonować stronę w Bytomiu. Postaw na doświadczenie i zdecyduj się na nasze usługi!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Bytomiu

Chcesz zaistnieć w wyszukiwarce Google? Pozycjonowanie Ci to zapewni! Proces ten jest oparty na setkach algorytmów Google, a przy tym zapewnia wdrożenie skutecznych działań — popartych przemyślaną strategią SEO. Sprawdź, jak dotrzeć do TOP 3.

Pozycjonowanie stron w Bytomiu
Dlaczego warto?

Bytom to miasto z potencjałem, co dostrzegła już Twoja konkurencja. Dlatego w wyszukiwarce Google trudno jest zdobyć wysoką lokatę na ogólne frazy. Właśnie z tego powodu wybierzemy dla Ciebie słowa kluczowe, które trafią do odbiorców, a przy tym zapewnią Ci widoczność w Google. W tym celu stworzymy przemyślaną strategię — to ona zapewni Ci sukces w sieci! Sprawdź jak wygląda pozycjonowanie stron w Bytomiu.

Jak pozycjonować stronę w Bytomiu?

1. Pozycjonowanie lokalne

strong>Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu polega na wykorzystaniu fraz lokalnych, czyli słów kluczowych nastawionych na konkretną lokalizację. Dzięki temu Twoja strona będzie jeszcze bardziej widoczna wśród lokalnych odbiorców lub osób szukających usług czy produktów w Bytomiu. Dodatkowo pozycjonowanie lokalne umożliwi Ci połączenie sprzedaży stacjonarnej z internetową. Dlatego skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci odpowiednie frazy kluczowe — w końcu takie wyszukiwania cieszą się naprawdę sporą popularnością. W ten sposób osiągniesz jeszcze większy sukces w sieci.

Pozycjonowanie lokalne - Bytom

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Bytom 1600
Nocleg Bytom 320
Fotograf Bytom 590
Kosmetyczka Bytom 210


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Lokalne słowa kluczowe i w dodatku szerokie? To przepis na ogromny sukces! W końcu wykorzystane przez Ciebie frazy będą naprawdę szczegółowe, a przy tym trafne, dlatego na pewno zostaniesz zauważony przez swoją grupę docelową. Poza tym pozycjonowanie szerokie do doskonały sposób na zajęcie wysokiej lokaty w wyszukiwarce Google. Po prostu wybierzemy dla Ciebie mniej konkurencyjne frazy. W ten sposób już wkrótce zyskasz pozycję w TOP 5 Google, aby zyskać prestiż i nowych klientów.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Bytom 40
Pozycjonowanie stron Bytom 40
Pozycjonowanie stron internetowych Bytom 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Bytomiu

Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu to także doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych! Pozwoli Ci ono na jeszcze efektywniejsze rozbudowanie strony — poprzez tworzenie np. landing page, które wykorzystują słowa kluczowe, aby dotrzeć do TOP 3 w Google. Kolejne frazy to jeszcze większa rozpoznawalność w sieci, dlatego w końcu zyskasz naprawdę sporą widoczność. Zyskujesz również unikatowe treści, dodatkowo zachęcające użytkowników do skorzystania z Twojej oferty. Dodatkowo sklep staje się zoptymalizowany, co wpływa pozytywnie na jego szybkość ładowania czy też zgodność z zasadami wyszukiwarki Google. Takie działania umożliwiają Ci również zwiększenie przewagi nad konkurencją, która jeszcze nie inwestuje w pozycjonowanie lokalne.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Bytom„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Bytomiu.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Bytomiu

1. Jak długo trwa pozycjonowanie strony w Bytomiu?

Pozycjonowanie to długotrwały proces, dlatego wymaga sporo czasu. Poza tym trudno jest jednoznacznie określić, ile miesięcy będzie potrzebnych na wypozycjonowanie strony — zależy to m.in. od działań podjętych przez Google.

2. Czy żeby posiadać wizytówkę Google w Bytomiu muszę mieć stronę internetową?

Nie. Strona internetowa nie musi być połączona z wizytówką Google.

3. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Bytomiu, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. Możesz pozycjonować swoją stronę na dowolną lokalizację. Najlepiej stwórz landing page, czyli stronę, na którą będą trafiać użytkownicy z poszczególnych miast.

4. Ile kosztuje pozycjonowanie w Bytomiu?

Cenę ustalamy po przeanalizowaniu kilku kwestii — konkurencyjności słów kluczowych, branży i lokalizacji, a także historii strony oraz stopnia jej zoptymalizowania.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Bytom a biznes
Czy warto?

Bytom to jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska, a możliwości, jakie zapewnia to miasto sprawiły, że regularnie zwiększa się jego liczba mieszkańców — obecnie jest to ok. 165 263 osób. Bytom jest też uważany za jedno z większych polskich miast — z powierzchnią 69,44 km² plasuje się na 23. miejscu. Historycznie Bytom był mocno związany z górnictwem. Obecnie znaczenie tego sektora przemysłu nieco spadło, ale nadal funkcjonują dwie kopalnie węgla. Oprócz tego lokalny przemysł opiera się na fabryce wełny mineralnej i na elektrociepłowni. Tak naprawdę aktualnie przewodnim sektorem gospodarki w Bytomiu jest handel oraz kultura i to właśnie do tych branż władze Bytomia chcą szczególnie zachęcić inwestorów czy przedsiębiorców. Może to oznaczać w przyszłości wzrost konkurencyjności, przez co konieczne będzie zadbanie o lepszą widoczność w Internecie. Jak wygląda pozycjonowanie sklepów w Bytomiu?

Bytom – kilka ciekawostek:

  • Historia Bytomia sięga XII wieku, ponieważ miasto powstało w 1254 roku, co oznacza, że jest jednym z najstarszych miast Górnego Śląska.
  • W 1284 roku Bytom był stolicą Księstwa Bytomskiego, które kilka lat później stało się lennem króla czeskiego.
  • Od 2014 roku w Bytomiu organizowany jest festiwal Bytom Film Festiwal, w którym laureaci otrzymują statuetki lwa.
  • Bytom należy do Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.
  • W Bytomiu w 1895 roku powstało pierwsze na Górnym Śląsku Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM