Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Bytom

Zacznij pozycjonować stronę w Bytomiu. Postaw na doświadczenie i zdecyduj się na nasze usługi!

Pozycjonowanie strony w Bytomiu

Chcesz zaistnieć w wyszukiwarce Google? Pozycjonowanie Ci to zapewni! Proces ten jest oparty na setkach algorytmów Google, a przy tym zapewnia wdrożenie skutecznych działań — popartych przemyślaną strategią SEO. Sprawdź, jak dotrzeć do TOP 3.

Pozycjonowanie strony w Bytomiu — dlaczego warto?

Bytom to miasto z potencjałem, co dostrzegła już Twoja konkurencja. Dlatego w wyszukiwarce Google trudno jest zdobyć wysoką lokatę na ogólne frazy. Właśnie z tego powodu wybierzemy dla Ciebie słowa kluczowe, które trafią do odbiorców, a przy tym zapewnią Ci widoczność w Google. W tym celu stworzymy przemyślaną strategię — to ona zapewni Ci sukces w sieci! Sprawdź jak wygląda pozycjonowanie stron w Bytomiu.

Jak pozycjonować stronę w Bytomiu?

1. Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne Bytom - mapa

Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu polega na wykorzystaniu fraz lokalnych, czyli słów kluczowych nastawionych na konkretną lokalizację. Dzięki temu Twoja strona będzie jeszcze bardziej widoczna wśród lokalnych odbiorców lub osób szukających usług czy produktów w Bytomiu. Dodatkowo pozycjonowanie lokalne umożliwi Ci połączenie sprzedaży stacjonarnej z internetową. Dlatego skorzystaj z możliwości, jakie dają Ci odpowiednie frazy kluczowe — w końcu takie wyszukiwania cieszą się naprawdę sporą popularnością. W ten sposób osiągniesz jeszcze większy sukces w sieci.

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Bytom 1600
Nocleg Bytom 320
Fotograf Bytom 590
Kosmetyczka Bytom 210

*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Lokalne słowa kluczowe i w dodatku szerokie? To przepis na ogromny sukces! W końcu wykorzystane przez Ciebie frazy będą naprawdę szczegółowe, a przy tym trafne, dlatego na pewno zostaniesz zauważony przez swoją grupę docelową. Poza tym pozycjonowanie szerokie do doskonały sposób na zajęcie wysokiej lokaty w wyszukiwarce Google. Po prostu wybierzemy dla Ciebie mniej konkurencyjne frazy. W ten sposób już wkrótce zyskasz pozycję w TOP 5 Google, aby zyskać prestiż i nowych klientów.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Bytom 40
Pozycjonowanie stron Bytom 40
Pozycjonowanie stron internetowych Bytom 10

*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Bytomiu

Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu to także doskonałe rozwiązanie dla sklepów internetowych! Pozwoli Ci ono na jeszcze efektywniejsze rozbudowanie strony — poprzez tworzenie np. landing page, które wykorzystują słowa kluczowe, aby dotrzeć do TOP 3 w Google. Kolejne frazy to jeszcze większa rozpoznawalność w sieci, dlatego w końcu zyskasz naprawdę sporą widoczność. Zyskujesz również unikatowe treści, dodatkowo zachęcające użytkowników do skorzystania z Twojej oferty. Dodatkowo sklep staje się zoptymalizowany, co wpływa pozytywnie na jego szybkość ładowania czy też zgodność z zasadami wyszukiwarki Google. Takie działania umożliwiają Ci również zwiększenie przewagi nad konkurencją, która jeszcze nie inwestuje w pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie stron Bytom
Pozycjonowanie stron

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

1. Wybór słów kluczowych

Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Bytom„.

2. Audyt SEO

Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

3. Optymalizacja techniczna

Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

4. Budowanie treści

Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

5. Optymalizacja treści

Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Bytomiu.

6. Jakościowy link building

W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

7. Analiza i raportowanie

Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

8. Konsultacje

Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania o pozycjonowanie stron w Bytomiu

Pozycjonowanie to długotrwały proces, dlatego wymaga sporo czasu. Poza tym trudno jest jednoznacznie określić, ile miesięcy będzie potrzebnych na wypozycjonowanie strony — zależy to m.in. od działań podjętych przez Google.

Nie. Strona internetowa nie musi być połączona z wizytówką Google.

Nie. Możesz pozycjonować swoją stronę na dowolną lokalizację. Najlepiej stwórz landing page, czyli stronę, na którą będą trafiać użytkownicy z poszczególnych miast.

Cenę ustalamy po przeanalizowaniu kilku kwestii — konkurencyjności słów kluczowych, branży i lokalizacji, a także historii strony oraz stopnia jej zoptymalizowania.

Bytom a biznes — czy warto?

Bytom to jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska, a możliwości, jakie zapewnia to miasto sprawiły, że regularnie zwiększa się jego liczba mieszkańców — obecnie jest to ok. 165 263 osób. Bytom jest też uważany za jedno z większych polskich miast — z powierzchnią 69,44 km² plasuje się na 23. miejscu. Historycznie Bytom był mocno związany z górnictwem. Obecnie znaczenie tego sektora przemysłu nieco spadło, ale nadal funkcjonują dwie kopalnie węgla. Oprócz tego lokalny przemysł opiera się na fabryce wełny mineralnej i na elektrociepłowni. Tak naprawdę aktualnie przewodnim sektorem gospodarki w Bytomiu jest handel oraz kultura i to właśnie do tych branż władze Bytomia chcą szczególnie zachęcić inwestorów czy przedsiębiorców. Może to oznaczać w przyszłości wzrost konkurencyjności, przez co konieczne będzie zadbanie o lepszą widoczność w Internecie. Jak wygląda pozycjonowanie sklepów w Bytomiu?

Bytom – kilka ciekawostek:

  • Historia Bytomia sięga XII wieku, ponieważ miasto powstało w 1254 roku, co oznacza, że jest jednym z najstarszych miast Górnego Śląska.
  • W 1284 roku Bytom był stolicą Księstwa Bytomskiego, które kilka lat później stało się lennem króla czeskiego.
  • Od 2014 roku w Bytomiu organizowany jest festiwal Bytom Film Festiwal, w którym laureaci otrzymują statuetki lwa.
  • Bytom należy do Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.
  • W Bytomiu w 1895 roku powstało pierwsze na Górnym Śląsku Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”.

Wspierane technologie

Pracowaliśmy już przy indywidualnie tworzonych systemach zarządzania treścią, a także przy polskich i zagranicznych CMS-ach. Już teraz skorzystaj z naszego doświadczenia oraz z wiedzy, którą mamy.

Wykorzystywane narzędzia

Korzystamy z narzędzi, które usprawniają naszą pracę. Dzięki nim skutecznie analizujemy strony i mierzymy efektywność podjętych działań.