.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Katowice

Chcesz zacząć pozycjonować stronę w Katowicach? Przekonaj się, jak możemy Ci w tym pomóc!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie stron Katowice
Pozycjonowanie strony
w Katowicach

Pozycjonowanie stron zwiększy widoczność Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Na wysoką pozycję mają wpływ algorytmy Google, które są regularnie modyfikowane. Dlatego sukces gwarantuje jedynie przemyślana strategia SEO. Przekonaj się, jak my to robimy!

Pozycjonowanie stron w Katowicach
Dlaczego warto?

Katowice to jedno z największych miast na Górnym Śląsku. Przy tym jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów, co zapewnia nie tylko możliwości, ale wiąże się też ze sporą konkurencją. Dlatego podczas pozycjonowania strony trzeba dokładnie przeanalizować rynek, wdrożyć skuteczną strategię SEO, a także skorzystać z przemyślanych słów kluczowych, które będą gwarantowały sukces.

Jak pozycjonować stronę w Katowicach?

1. Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach polega na wykorzystaniu tzw. fraz lokalnych z uwzględnieniem konkretnego miasta. Dzięki nim zwiększy się widoczność Twojej strony w Internecie. Takie słowa kluczowe są najczęściej wybierane przez użytkowników, którzy szukają produktów i usług w określonej lokalizacji. Z takich haseł korzystają również osoby zamierzające odwiedzić Katowice. Na pewno już z własnego doświadczenia widzisz, jak bardzo takie frazy kluczowe są przydatne. Poza tym, miesięcznie takich wyszukań jest naprawdę sporo, więc skorzystaj z możliwości, jakie zapewnia pozycjonowanie lokalne. Zyskaj również lepszą widoczność na mapach Google.

Pozycjonowanie lokalne w Katowicach

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Katowice 6600
Restauracja Katowice 12100
Notariusz Katowice 3600
Hydraulik Katowice 720


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Konkretne frazy, które od razu trafią do odpowiedniej grupy użytkowników — właśnie to zapewnia pozycjonowanie lokalne szerokie. Krótkie frazy zazwyczaj są zbyt ogólne, a przy tym charakteryzują się sporą konkurencyjnością. Dlatego wybranie szerokich słów kluczowych typu „tani nocleg Katowice” sprawi, że Twoja strona będzie widoczna dla osób, które chcą odwiedzić Katowice, a przy okazji skutecznie trafiasz do grupy docelowej.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Katowice 480
Pozycjonowanie stron Katowice 320
Pozycjonowanie lokalne Katowice 20
Pozycjonowanie stron internetowych Katowice 40


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Katowicach

Pozycjonować lokalnie można nie tylko stronę, ale też sklep internetowy. Dzięki wykorzystaniu trafnych fraz kluczowych zwiększy się zarówno ruch organiczny, jak i skutecznie połączysz sprzedaż internetową ze stacjonarną. W końcu duża grupa odbiorców najpierw szuka informacji w sieci, a następnie chce „na żywo” zapoznać się z produktem. Przyczyni się to do tego, że stopniowo zaczniesz notować coraz większą sprzedaż, co na pewno wpłynie też pozytywnie na wzrost zysków. Zwróć też uwagę na to, że pozycjonowanie lokalne sklepu zapewni Ci rozwój, a przy tym sprawi, że witryna będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna w Internecie. W końcu użyjesz większej liczby słów kluczowych, które umożliwią odnalezienie Twojej strony kolejnej grupie odbiorców.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Katowice„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Katowicach.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Katowicach

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby zwiększyć lokalną widoczność w Katowicach?

Nie. Aby zwiększyć widoczność swojej strony w Katowicach nie musisz mieć wizytówki na mapach Google. Jednak spora grupa użytkowników po wpisaniu frazy lokalnej szuka wyników na mapach Google.

2. Ile kosztuje pozycjonowanie w Katowicach?

Podczas ustalania ceny za pozycjonowanie strony bierzemy pod uwagę różne czynniki m.in. konkurencyjność wybranej lokalizacji i branży, popularność danych słów kluczowych, stopień zoptymalizowania witryny, działania pozycjonujące podjęte w przeszłości, a także historię strony.

3. Czy mogę pozycjonować moją stronę w wielu miastach?

Tak. Możesz pozycjonować swoją stronę internetową nie tylko w Katowicach, ale również w innych miejscowościach. Wykorzystaj wtedy tzw. landing page, na które będą trafiać odbiorcy z poszczególnych miast.

4. Jak zdecydować, w jakim mieście pozycjonować stronę?

Po prostu wybierz miasto, gdzie masz swoją firmę/oddział/siedzibę i to właśnie na nie zacznij się pozycjonować. Możesz też postawić na region, w którym znajduje się Twoja grupa odbiorcza.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Katowice a biznes
Czy warto?

Katowice to jeden z najlepszych przykładów prężnie rozwijającego się miasta, gdzie skutecznie łączona jest kultura, sport oraz przemysł. Takie możliwości rozwoju regularnie przyciągają studentów bądź inne osoby z całej Polski, dlatego Katowice zamieszkuje obecnie blisko 293 tys. mieszkańców. Miasto zajmuje powierzchnię 164,64 km². Katowice stanowią jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych na Górnym Śląsku, a bliskość lotniska znacznie ułatwia krajowy i międzynarodowy transport. Szczególnie rozwinięty jest tam sektor prywatny, a ok. 10% podmiotów ze Śląska jest zarejestrowanych właśnie w Katowicach. Znacząco wpływa to na konkurencyjność nie tylko w tym mieście, ale również w wyszukiwarce Google.

Katowice – kilka ciekawostek:

  • Katowice stanowią jeden z najważniejszych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.
  • To właśnie w Katowicach znajduje się słynny Spodek, czyli hala, gdzie odbywają się liczne wydarzenia kulturalne i sportowe.
  • Urodzona w Katowicach Maria Goppert-Mayer jest drugą w historii kobietą, która zdobyła nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki.
  • W Katowicach znajduje się zabytkowe górnicze osiedle wpisane na listę UNESCO.
  • Na terenie Katowic działa prywatne Muzeum Gitary, a w jej zbiorach znajduje się aż 70 lutni z całego świata.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM