Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Konin

Chcesz zacząć pozycjonować stronę www w Koninie? Sprawdź, jakie kroki musisz podjąć.

Pozycjonowanie strony w Koninie

Kiedy zależy Ci na generowaniu wyższych zysków i podniesieniu liczby osób, które odwiedzają Twoją witrynę, to koniecznie zainteresuj się pozycjonowaniem. Dogłębna analiza i wdrożenie przemyślanych działań sprawi, że osiągnięcie celów będzie na wyciągnięcie ręki.

Pozycjonowanie strony w Koninie — dlaczego warto?

Dzięki pozycjonowaniu strony www w Koninie możesz skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji. Pozycjonując firmy lokalne zaobserwowaliśmy, jak ważne jest osiągnięcie czołowych pozycji na liście wyszukiwań Google, bo nie tylko przekonuje to użytkowników do wybierania ofert z TOP 5, ale również w ich oczach są to bardziej wiarygodne i godne zaufania działalności.

Jak pozycjonować stronę w Koninie?

1. Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie stron Konin - mapa

Kluczowe będzie dla Ciebie przede wszystkim dobranie najskuteczniejszej dla  strategii SEO. Tym bardziej, że dziś masz do wyboru wiele dróg. My osobiście polecamy firmom z Konina pozycjonowanie lokalne. Dzięki tej opcji będziesz kierować ofertę prosto do osób, które mieszkają właśnie w tym rejonie, zamiast walczyć z firmami z całej Polski. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że frazy lokalne, które są w takim przypadku wykorzystywane, cechują się znacznie niższym poziomem konkurencyjności, a to z kolei sprawia, że pozycjonowanie szybciej przynosi oczekiwane efekty.

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Konin 1300
Noclegi Konin 480
Restauracja Konin 1900
Elektryk Konin 110

*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie czyli takie, gdzie największy nacisk kładzie się na bardziej precyzyjne frazy kluczowe. W praktyce polega to na tym, że wybierane wyrażenia zawierają większą liczbę słów. Okazuje się, że właśnie takie frazy kluczowe wpisują najbardziej zdecydowani użytkownicy, którzy znają swoje potrzeby. Kiedy trafią w ten sposób na Twoją ofertę, to zapewne skorzystają z Twoich usług czy zakupią produkty.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Konin 50
Pozycjonowanie stron Konin 90
Pozycjonowanie stron internetowych Konin 20
SEO Konin 10

*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Koninie

Dzięki temu, że zdecydujesz się pozycjonować swój sklep internetowy w Koninie, zyskasz wiele korzyści, na których na pewno Ci zależy, oto one:

  • większy ruch na stronie to także większa sprzedaż,
  • zoptymalizowana strona działa szybciej, ale też jest bardziej przejrzysta,
  • unikalne opisy produktów zachęcają użytkowników do zrobienia zakupów,
  • pozycjonowanie sklepu w Koninie powoduje również wzrost liczby odwiedzających Twój fizyczny sklep.
Pozycjonowanie stron Konin
Pozycjonowanie stron

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

1. Wybór słów kluczowych

Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Konin„.

2. Audyt SEO

Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

3. Optymalizacja techniczna

Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

4. Budowanie treści

Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

5. Optymalizacja treści

Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Koninie.

6. Jakościowy link building

W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

7. Analiza i raportowanie

Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

8. Konsultacje

Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania o pozycjonowanie stron w Koninie

Nie trzeba. Możesz pozycjonować swoją stronę w jakimkolwiek mieście chcesz. Najlepiej, aby było to oparte na konkretnej analizie, bo dzięki temu podejmiesz bardziej świadomą i opłacalną decyzję.

Jeszcze przed ustaleniem ceny za pozycjonowanie w Koninie wykonujemy darmową wycenę. Podczas tego procesu zwracamy uwagę na to, w jakim stopniu strona jest zoptymalizowana, jaki ma autorytet w Google czy też, na jakim poziomie kształtuje się konkurencyjność fraz kluczowych i branży w danym mieście.

Kiedy ustalamy odpowiednie słowa kluczowe, zwracamy uwagę przede wszystkim na te, które są związane z profilem Twojej działalności, mają korzystną lokalizacją oraz są wybierane przez Twoją konkurencję. Wykorzystujemy w tym celu narzędzia zewnętrzne.

Oczywiście, że tak. Jeśli Twoja oferta kierowana jest do osób z całej Polski lub mieszkających w konkretnym rejonie, to koniecznie rozważ pozycjonowanie w większej liczbie miast.

Konin a biznes — czy warto?

Konin znajduje się w województwie wielkopolskim i jego powierzchnia liczy 82,16 km2. Mieszka tam 73 522 osób. W ciągu ostatnich lat liczba mieszkańców znacznie się zmniejszyła, a od 2000 roku do 2019 było to blisko 10 000 osób.

Obecnie Konin jest uznawany za najważniejszy ośrodek przemysłu Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. W mieście znajduje się jedyna w Polsce hurtownia aluminium, a także port rzeczny, który łączy Konin z Morzem Bałtyckim. Jednak Konin słynie nie tylko z przemysłu. Duże znaczenie w tym rejonie ma handel czy transport. Wspierana jest także przedsiębiorczość, gdyż organizowanych jest wiele różnych pomocy, np. Program Wsparcia Przedsiębiorczości. Dzięki temu przedsiębiorcy nie są pozostawieni sami sobie i dowiadują się, jak rozwijać swoją firmę, choćby przy pomocy pozycjonowania lokalnego.

Konin – ciekawostki:

  • Konin otrzymał prawa miejskie w 1293 roku.
  • Koninianie mają numery na tablicach rejestracyjnych, które rozpoczynają się od PN oraz PKO.
  • W herbie miasta znajduje się koń.
  • Nazwa miasta pochodzi od zwierzęcia — od konia.

Wspierane technologie

Pracowaliśmy na wielu różnych systemach zarządzania treścią. Niektóre były polskie, a inne zagraniczne.

Wykorzystywane narzędzia

Nasza skuteczność bierze się przede wszystkim za sprawą przemyślanej strategii SEO, ale wspomagamy się również profesjonalnymi narzędziami. Oto one: