.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Konin

Chcesz zacząć pozycjonować stronę www w Koninie? Sprawdź, jakie kroki musisz podjąć.
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Koninie

Kiedy zależy Ci na generowaniu wyższych zysków i podniesieniu liczby osób, które odwiedzają Twoją witrynę, to koniecznie zainteresuj się pozycjonowaniem. Dogłębna analiza i wdrożenie przemyślanych działań sprawi, że osiągnięcie celów będzie na wyciągnięcie ręki.

Pozycjonowanie stron w Koninie
Dlaczego warto?

Dzięki pozycjonowaniu strony www w Koninie możesz skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji. Pozycjonując firmy lokalne zaobserwowaliśmy, jak ważne jest osiągnięcie czołowych pozycji na liście wyszukiwań Google, bo nie tylko przekonuje to użytkowników do wybierania ofert z TOP 5, ale również w ich oczach są to bardziej wiarygodne i godne zaufania działalności.

Jak pozycjonować stronę w Koninie?

1. Pozycjonowanie lokalne

Kluczowe będzie dla Ciebie przede wszystkim dobranie najskuteczniejszej dla  strategii SEO. Tym bardziej, że dziś masz do wyboru wiele dróg. My osobiście polecamy firmom z Konina pozycjonowanie lokalne. Dzięki tej opcji będziesz kierować ofertę prosto do osób, które mieszkają właśnie w tym rejonie, zamiast walczyć z firmami z całej Polski. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że frazy lokalne, które są w takim przypadku wykorzystywane, cechują się znacznie niższym poziomem konkurencyjności, a to z kolei sprawia, że pozycjonowanie szybciej przynosi oczekiwane efekty.

Konin - pozycjonowanie lokalne

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Konin 1300
Noclegi Konin 480
Restauracja Konin 1900
Elektryk Konin 110


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie czyli takie, gdzie największy nacisk kładzie się na bardziej precyzyjne frazy kluczowe. W praktyce polega to na tym, że wybierane wyrażenia zawierają większą liczbę słów. Okazuje się, że właśnie takie frazy kluczowe wpisują najbardziej zdecydowani użytkownicy, którzy znają swoje potrzeby. Kiedy trafią w ten sposób na Twoją ofertę, to zapewne skorzystają z Twoich usług czy zakupią produkty.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Konin 50
Pozycjonowanie stron Konin 90
Pozycjonowanie stron internetowych Konin 20
SEO Konin 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Koninie

Dzięki temu, że zdecydujesz się pozycjonować swój sklep internetowy w Koninie, zyskasz wiele korzyści, na których na pewno Ci zależy, oto one:

  • większy ruch na stronie to także większa sprzedaż,
  • zoptymalizowana strona działa szybciej, ale też jest bardziej przejrzysta,
  • unikalne opisy produktów zachęcają użytkowników do zrobienia zakupów,
  • pozycjonowanie sklepu w Koninie powoduje również wzrost liczby odwiedzających Twój fizyczny sklep.
Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Konin„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Koninie.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Koninie

1. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Koninie, żeby pozycjonować się w tym mieście?

Nie trzeba. Możesz pozycjonować swoją stronę w jakimkolwiek mieście chcesz. Najlepiej, aby było to oparte na konkretnej analizie, bo dzięki temu podejmiesz bardziej świadomą i opłacalną decyzję.

2. Ile kosztuje pozycjonowanie w Koninie?

Jeszcze przed ustaleniem ceny za pozycjonowanie w Koninie wykonujemy darmową wycenę. Podczas tego procesu zwracamy uwagę na to, w jakim stopniu strona jest zoptymalizowana, jaki ma autorytet w Google czy też, na jakim poziomie kształtuje się konkurencyjność fraz kluczowych i branży w danym mieście.

3. Jak znaleźć słowa kluczowe?

Kiedy ustalamy odpowiednie słowa kluczowe, zwracamy uwagę przede wszystkim na te, które są związane z profilem Twojej działalności, mają korzystną lokalizacją oraz są wybierane przez Twoją konkurencję. Wykorzystujemy w tym celu narzędzia zewnętrzne.

4. Czy mogę pozycjonować swoją stronę w wielu miastach?

Oczywiście, że tak. Jeśli Twoja oferta kierowana jest do osób z całej Polski lub mieszkających w konkretnym rejonie, to koniecznie rozważ pozycjonowanie w większej liczbie miast.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Konin a biznes
Czy warto?

Konin znajduje się w województwie wielkopolskim i jego powierzchnia liczy 82,16 km2. Mieszka tam 73 522 osób. W ciągu ostatnich lat liczba mieszkańców znacznie się zmniejszyła, a od 2000 roku do 2019 było to blisko 10 000 osób.

Obecnie Konin jest uznawany za najważniejszy ośrodek przemysłu Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. W mieście znajduje się jedyna w Polsce hurtownia aluminium, a także port rzeczny, który łączy Konin z Morzem Bałtyckim. Jednak Konin słynie nie tylko z przemysłu. Duże znaczenie w tym rejonie ma handel czy transport. Wspierana jest także przedsiębiorczość, gdyż organizowanych jest wiele różnych pomocy, np. Program Wsparcia Przedsiębiorczości. Dzięki temu przedsiębiorcy nie są pozostawieni sami sobie i dowiadują się, jak rozwijać swoją firmę, choćby przy pomocy pozycjonowania lokalnego.

Konin – ciekawostki:

  • Konin otrzymał prawa miejskie w 1293 roku.
  • Koninianie mają numery na tablicach rejestracyjnych, które rozpoczynają się od PN oraz PKO.
  • W herbie miasta znajduje się koń.
  • Nazwa miasta pochodzi od zwierzęcia — od konia.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM