Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Kraków

Szukasz firmy, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony w Krakowie? Mamy dla Ciebie propozycję!

Pozycjonowanie strony w Krakowie

Obecnie, aby zaistnieć w sieci, trzeba się naprawdę postarać. W końcu konkurencja jest na tyle duża, że szanse na to, że użytkownik odnajdzie Twoją stronę bez jakiejkolwiek promocji, są równe zeru. Dlatego właśnie tak istotne staje się postawienie na pozycjonowanie. Przekonaj się, ile korzyści może Ci ono zagwarantować.

Pozycjonowanie strony w Krakowie — dlaczego warto?

Większa liczba wyświetleń strony czy sklepu internetowego to szansa na wzrost zysków. Jednak sekretem pozycjonowania stron w Krakowie jest jeszcze coś innego, a mianowicie kierowanie oferty prosto do grupy docelowej. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskujesz nowych klientów, a Twoje usługi czy produkty mogą obserwować użytkownicy, którzy są nimi zainteresowani.

Jak pozycjonować stronę w Krakowie?

1. Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne Kraków - mapa

W ostatnich latach dostrzeżono, że znacznie więcej można zyskać dzięki pozycjonowaniu w konkretnym mieście, niż kierując swoją ofertę do ogółu społeczności z całego kraju. Dlatego już teraz zachęcamy Cię do postawienia na pozycjonowanie lokalne. Dzięki wykorzystaniu fraz z nazwą miasta możesz zmniejszyć koszty, szybciej uzyskać pierwsze efekty i wylądować w TOP 3 w Google oraz pokonać swoją konkurencję.

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Kraków 14800
Noclegi Kraków 14800
Kwiaciarnia Kraków 6600
Meble Kraków 2400

*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Doskonałą możliwością jest też pozycjonowanie szerokie, które koncentruje się na bardziej szczegółowych frazach kluczowych. Dzięki temu, że składają się one z większej liczby wyrazów, trafiają do najbardziej zdecydowanych osób. Warto podkreślić, że pozycjonowanie szerokie cechuje się naprawdę wysokim wskaźnikiem konwersji.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Kraków 590
Pozycjonowanie stron Kraków 320
Pozycjonowanie stron internetowych Kraków 70
SEO Kraków 110
Agencja SEO Kraków 110
Pozycjonowanie stron www Kraków 50

*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Krakowie

Pozycjonując sklep internetowy w Malborku możesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność. W końcu skutecznie wypromujesz nie tylko witrynę, ale również sklep lokalny. Wtedy szczególnie miejscowa społeczność jeszcze chętniej będzie stawiać na Twoje usługi czy produkty. Podczas pozycjonowania zaczniesz też być widoczny na większą liczbę słów kluczowych. Spowoduje to także stopniowe rozbudowywanie strony — pojawią się nowe podstrony oraz zachęcające teksty. Podnosi to prestiż Twojej firmy, a Ty będziesz cieszyć się uznaniem i zaufaniem odbiorców. Wtedy jeszcze chętniej będą wybierali Twoją ofertę, co przełoży się na wzrost konwersji oraz zysków.

Pozycjonowanie stron Kraków
Pozycjonowanie stron

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

1. Wybór słów kluczowych

Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Kraków„.

2. Audyt SEO

Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

3. Optymalizacja techniczna

Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

4. Budowanie treści

Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

5. Optymalizacja treści

Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Krakowie.

6. Jakościowy link building

W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

7. Analiza i raportowanie

Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

8. Konsultacje

Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania o pozycjonowanie stron w Krakowie

Nie. Jeśli po analizie okaże się, że opłaca Ci się pozycjonować w Krakowie i trafiasz do tamtejszych klientów, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć wdrażanie strategii SEO.

Zawsze wykonujemy dogłębną analizę oraz wycenę, abyś wiedział, ile będzie kosztowało Cię pozycjonowanie Twojej witryny. Tak naprawdę cena jest zależna przede wszystkim od konkurencyjności czy poziomu optymalizacji witryny.

Oczywiście, że tak! Możesz sam zdecydować się, w jakich miastach chcesz pozycjonować witrynę lub powierzyć nam podjęcie tej decyzji, aby osiągnąć jak najwyższe zyski.

Dobór odpowiednich słów kluczowych jest bardzo ważny, dlatego nie można opierać się tylko na przypuszczeniach. Konieczne są twarde dane, a można je uzyskać dzięki takim narzędziom, jak np. Planer Słów Kluczowych.

Kraków a biznes — czy warto?

Kraków znajduje się w województwie małopolskim. Mieszka tutaj ok. 780 981 osób, a powierzchnia miasta liczy 326,85 km². Uznaje się, że jest to drugi co do wielkości rynek pod względem nowoczesnej powierzchni biurowej. Zgodnie z raportem Konferencji ds. Handlu i Rozwoju ONZ z 2011 roku Kraków jest najlepszym miejscem na świecie, gdzie warto ulokować centrum usług dla biznesu. Niejednokrotnie w kolejnych latach znajdował się też w czołówce miast, gdzie doceniana jest przedsiębiorczość. Na terenie Krakowa znajduje się wiele siedzib największych w Polsce firm, np. BP Polska czy Grupa Philip Morris Polska. Dzięki przyjaznej dla biznesu aurze każdego roku powstają kolejne przedsiębiorstwa, a w szczególności te związane z nowymi technologiami, przemysłem czy też choćby z turystyką.

Kraków – kilka ciekawostek:

  • Pierwszym odnotowanym hejnalistą krakowskim był Iwan Mikulski.
  • W Sukiennicach znajduje się wiszący nóż. Ma służyć on jako przestroga dla złodziei i nawiązuje do pierwszych architektów Sukiennic. Jest to replika noża, którym jeden z braci zabił drugiego, gdyż tamten pracował szybciej niż on.
  • Miasto uzyskało prawa miejskie w 1228 roku.
  • W 1978 roku Kraków wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wspierane technologie

Podczas naszej pracy mamy do czynienia z wieloma różnymi systemami zarządzania treścią — w tym z polskimi oraz z zagranicznymi.

Wykorzystywane narzędzia

Przekonaj się, z jakich narzędzi korzystamy w trakcie pozycjonowania, oto kilka przykładowych: