.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Malbork

Szukasz firmy, zajmującej się pozycjonowaniem stron w Malborku? Przekonaj się, jak działamy!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Malborku

Twoim celem jest większa widoczność w sieci? Załatwione! Wykorzystamy pozycjonowanie, czyli proces oparty na setkach algorytmów Google, i stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię SEO. Chcesz poznać szczegóły? Zatem czytaj dalej!

Pozycjonowanie stron w Malborku
Dlaczego warto?

Malbork to ważne miasto nie tylko ze względu na historię, ale też znacznie gospodarcze. Dlatego coraz więcej osób chce tam rozwijać swój biznes, co wiąże się z większą konkurencyjność ogólnych słów kluczowych. My wybierzemy dla Ciebie frazy, które wyniosą Cię na szczyt wyszukiwarki Google. Wdrożymy także wcześniej przygotowaną strategię SEO. Sprawdź, jak wygląda pozycjonowanie stron w Malborku.

Jak pozycjonować stronę w Malborku?

1. Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne w Malborku polega na wykorzystaniu słów kluczowych z uwzględnieniem lokalizacji. Takie frazy lokalne cieszą się sporą popularnością, ponieważ są chętnie wpisywane przez mieszkańców Malborku. Wtedy szukając konkretnej usługi bądź produktu w swoim mieście, na pewno znajdą Twoją stronę. Jednak takie frazy nie ograniczają się jedynie do Malborczan. To również doskonały sposób na zwiększenie widoczność wśród użytkowników z innych części Polski, ale wybierających się do Malborka. Wówczas mogą szukać restauracji, hotelu czy kosmetyczki, więc z łatwością mogą trafić na Twoją stronę internetową.

Pozycjonowanie w Maborku

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Hotel Malbork 1000
Fotograf Malbork 260
Restauracja Malbork 1000
Mechanik Malbork 170


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Lokalnie i na dodatek szeroko — czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! W ten sposób zyskasz naprawdę konkretne słowa kluczowe, więc użytkownicy z łatwością znajdą właśnie na Twoją witrynę. Poza tym pozycjonowanie szerokie charakteryzują się sporą konwersją, co już wkrótce dostrzeżesz, w regularnie zwiększających się zyskach. Dodatkowo wiesz, że trafisz do swojej grupy docelowej, a zatem do osób, faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Malbork 10
Pozycjonowanie stron Malbork 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Malborku

Pozycjonując sklep w Malborku możesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoją działalność. W końcu skutecznie wypromujesz nie tylko witrynę, ale również sklep lokalny. Wtedy szczególnie miejscowa społeczność jeszcze chętniej będzie stawiać na Twoje usługi czy produkty. Podczas pozycjonowania zaczniesz też być widoczny na większą liczbę słów kluczowych. Spowoduje to także stopniowe rozbudowywanie strony — pojawią się nowe podstrony oraz zachęcające teksty. Podnosi to prestiż Twojej firmy, a Ty będziesz cieszyć się uznaniem i zaufaniem odbiorców. Wtedy jeszcze chętniej będą wybierali Twoją ofertę, co przełoży się na wzrost konwersji oraz zysków.

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu stron

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Malbork„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Malborku.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Malborku

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby pozycjonować się lokalnie w Malborku?

Większa widoczność witryny www na wybrane frazy lokalne nie jest uzależniona od tego, czy masz wizytówki na mapach Google. Jednak pamiętaj o tym, że mapy są chętnie wykorzystywane przez użytkowników — szczególnie przy wyszukiwaniach lokalnych.

2. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Malborku, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. Lokalizacja Twojej firmy nie wpływa na to, w jakim obszarze możesz zacząć się pozycjonować. Oczywiście możesz się tym sugerować, ale nie musisz ograniczać się jedynie do miasta, gdzie masz firmę/siedzibę/oddział.

3. Ile kosztuje pozycjonowanie w Malborku?

Ostateczna cena zależy przede wszystkim od działań, jakie zostały podjęte na stronie w przeszłości, a także od stopnia jej zoptymalizowania. Istotna jest też konkurencyjność fraz kluczowych, lokalizacji oraz branży.

4. Jak długo trwa pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie to długotrwały proces, dlatego efekty zaczniesz dostrzegać dopiero po upływie kilku miesięcy, a nawet roku.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Malbork a biznes
Czy warto?

Malbork jest zamieszkiwany przez 36 884 osób, a przy tym zajmuje powierzchnię 17,2 km². Miasto jest też uznawane za ważny ośrodek turystyczny — przede wszystkim ze względu na obecność słynnego Zamku Krzyżackiego, a także wielu innych zabytkowych ceglanych budowli. Oprócz tego w Malborku dominuje przemysł spożywczy. Istotnym miejscem pracy jest również cukrownia, która działa od 1881 roku. Oprócz tego w mieście produkowane są urządzenia rolnicze oraz sprzęty wykorzystywane w przemyśle drzewnym. Swoje siedziby mają tam zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy — spośród nich najbardziej znany jest producent artykułów higienicznych. Zainteresowanie Malborkiem sprawia, że regularnie zwiększa się tam konkurencyjność — lokalna i internetowa.

Malbork – kilka ciekawostek:

  • Cały kompleks Zamku w Malborku został zbudowany z 30 milionów cegieł.
  • Zamek w Malborku jest uważany za największą tego typu budowlę na świecie.
  • W wyniku działań wojennych oraz walk pomiędzy Armią Czerwoną i Wehrmachtem w Malborku ponad 80% budowli zostało zniszczonych.
  • Każdego roku w Malborku odbywa się słynny średniowieczny jarmark.
  • Fundamenty Zamku w Malborku opiera się na filarach i słupach, żeby konstrukcja nie zawaliła się przez bliskość rzeki. Taki sam sposób budowy wykorzystali Rzymianie podczas budowania Wenecji.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM