.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Nowy Targ

Szukasz firmy, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony w Nowym Targu? Zatem przekonaj się, jak wykonamy dla Ciebie to zadanie!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Nowym Targu

Większa widoczność w sieci — czy to jest w ogóle możliwe? Tak! Pozycjonowanie, czyli dostosowywanie strony do algorytmów Google sprawi, że zwiększy się ruch na Twojej stronie. Ważna jest tylko przemyślana strategia SEO i jej skuteczne wdrożenie. Sprawdź to sam!

Pozycjonowanie stron w
Nowym Targu
Dlaczego warto?

Nowy Targ stanowi jedno z najważniejszych ośrodków gospodarczych swojego regionu. Dlatego przygotuj się na walkę w Internecie, bo panuje tam spora konkurencja. Zrezygnuj z ogólnych fraz, i zaufaj nam, a wtedy stworzymy dla Ciebie strategię SEO, wdrożymy ją i wybierzemy słowa kluczowe z największym potencjałem. Dzięki temu już wkrótce zwiększysz swoje zasięgi i staniesz się widoczny w wynikach organicznych wyszukiwarki.

Jak pozycjonować stronę w Nowym Targu?

1. Pozycjonowanie lokalne

Stawiając na pozycjonowanie lokalne w Nowym Targu, trzeba zwrócić uwagę na dodanie konkretnej lokalizacji do słowa kluczowego. Wtedy tzw. fraza lokalna będzie naprawdę ukierunkowana na określonych użytkowników, a przy tym pozwoli Ci na jeszcze skuteczniejsze trafienie do swojej grupy docelowej. Chodzi tu zarówno o mieszkańców tego regionu szukających jakiegoś produktu bądź usługi, jak i osoby, które chcą odwiedzić Nowy Targ i sprawdzające, gdzie znajduje się np. chińska restauracja. Każdego miesiąca notowanych jest naprawdę dużo wyszukań z dodaną lokalizacją, dlatego pozycjonowanie lokalne wyróżnia się potencjałem, z którego nie warto rezygnować.

Pozycjonowanie lokalne Nowy Targ

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Restauracja Nowy Targ 1300
Fryzjer Nowy Targ 880
Hotel Nowy Targ 720
Mechanik Nowy Targ 140


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie lokalne szerokie charakteryzuje się jeszcze większą dokładnością, co wiąże się z dodaniem większej liczby wyrazów, które sprawiają, że słowo kluczowe jest jeszcze konkretniejsze. Dzięki temu fraza jest naprawdę trafna, szczegółowa, a przy tym odznacza się mniejszą konkurencyjnością. W ten sposób jeszcze szybciej zajmiesz wysoką pozycję w Google. Poza tym Twoją stronę odwiedzą użytkownicy, którzy są zainteresowani jakimś produktem czy usługą. Wtedy skutecznie zwiększysz swoje zyski, rozwiniesz stronę i zyskasz zadowolenie wielu klientów.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Nowy Targ 10
Pozycjonowanie stron Nowy Targ 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Nowym Targu

Pozycjonując sklep internetowy w Nowym Targu, nie tylko staniesz się bardziej rozpoznawalny wśród mieszkańców tego regionu, ale też dostrzeżesz wzrost ruchu na stronie. W końcu przy pomocy coraz większej liczby słów kluczowych użytkownicy jeszcze łatwiej znajdą Twoją stronę. Wtedy na pewno zauważysz także zwiększenie sprzedaży i zapytań ofertowych. Wpływ na to będą miały też dodatkowe teksty, które pojawią się w Twoim sklepie internetowym — wśród nich znajdą się opisy produktów, kategorii, a nawet artykuły na blogu. Dzięki temu skutecznie zachęcisz klientów do skorzystania z Twojej oferty. Właśnie z tego powodu pozycjonowanie lokalne może pomóc Ci osiągnąć sukces w sieci.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Nowy Targ„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Nowym Targu.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Nowym Targu

1. Czy żeby posiadać wizytówkę Google w Nowym Targu muszę mieć stronę internetową?

Nie. Posiadanie strony z wizytówką Google nie jest wymagane. Tak samo w trakcie zakładania wizytówki nie musisz mieć własnej witryny internetowej.

2. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Nowym Targu, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. Twoja firma nie musi działać w Nowym Targu, abyś mógł pozycjonować się na taką frazę lokalną. Po prostu wybierz lokalizację, gdzie znajduje się Twoja grupa docelowa, a także miasto zgodne z Twoją strategią.

3. Ile kosztuje pozycjonowanie w Nowym Targu?

Indywidualnie ustalamy cenę pozycjonowania strony, ponieważ bierzemy pod uwagę konkurencyjność branży, lokalizacji oraz słów kluczowych. Zwracamy też uwagę na historię witryny, jej stopień zoptymalizowania i działania podjęte w przeszłości.

4. Jak zdecydować, w jakim mieście pozycjonować stronę?

Zastanów się nad tym, do jakiej grupy klientów chcesz trafić i właśnie tym kieruj się w trakcie wybierania lokalizacji. W przypadku, gdy Twoja oferta jest bardziej regionalna, to wybierz miasta, znajdujące się na danym obszarze. Natomiast, jeżeli chcesz działać w całym kraju, to rozpocznij od większych miast, a później stopniowo rozszerzaj listę.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Nowy Targ a biznes
Czy warto?

Nowy Targ jest obecnie zamieszkiwany przez 33 293 osoby, co sprawia, że jest najbardziej zaludnionym miastem Podhala. Poza tym zajmuje powierzchnię 51,07 km². Nowy Targ jest uznawany za jeden z najważniejszych punktów gospodarczych tego regionu. Choć miasto przede wszystkim słynie z rzemiosła i handlu, to prawdziwą sławę zdobyły tamtejsze kożuchy oraz buty. Szczególnie przemysł skórzany ma naprawdę ugruntowaną pozycję na tym rynku. Poza tym w Nowym Targu swoje siedziby ma wiele firm usługowych, działających w południowej części Małopolski. Dlatego jest to prężnie rozwijający się rynek, który charakteryzuje się również sporą konkurencją. Jednak niektóre branże zapewniają spore możliwości do rozwoju.

Nowy Targ – kilka ciekawostek:

  • Przy dobrej widoczności w Nowym Targu można podziwiać Tatry.
  • Nowy Targ słynie z tzw. jarmarków czwartkowych, podczas których można zaopatrzyć się w lokalne wyroby. Ważne jest też to, że jarmarki inaczej niż nazwa wskazuje, są organizowane także w soboty, niedziele oraz inne dni tygodnia.
  • Drewniany kościół św. Anny znajduje się na trasie Szlaku Architektury Drewnianej.
  • Przez Górali Nowy Targ jest potocznie nazywane „Miastem”.
  • Nowy Targ jest historyczną stolicą Podhala.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM