Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Nowy Sącz

Potrzebujesz firmy, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony www w Nowym Sączu? Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Pozycjonowanie strony w Nowym Sączu

Chcesz zwiększyć sprzedaż i przyciągać nowych użytkowników na swoją stronę? Zatem musisz koniecznie zadbać o odpowiednią promocję swojej witryny. Niezawodnym rozwiązaniem jest pozycjonowanie strony. Już teraz dowiedz się, jaka strategia przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Pozycjonowanie strony w Nowym Sączu — dlaczego warto?

Nowy Sącz to stosunkowo duże miasto, dlatego możesz mieć tam do czynienia z całkiem sporą konkurencją. Dlatego tak duże znaczenie ma przemyślane dobranie słów kluczowych, aby efekty pozycjonowania były stosunkowo szybko widoczne i przynosiły, jak najwięcej korzyści. Zostań liderem w swojej branży i przegoń konkurencję na liście wyszukiwań Google.

Jak pozycjonować stronę w Nowym Sączu?

1. Pozycjonowanie lokalne

Nowy Sącz - pozycjonowanie mapa

Chcesz dowiedzieć się, czym jest pozycjonowanie lokalne? Otóż jego celem jest zmniejszenie konkurencyjności, dzięki kierowaniu oferty do użytkowników mieszkających w konkretnych miastach. Zatem, kiedy Twoja grupa docelowa znajduje się właśnie w Nowym Sączu, to ważne, abyś do frazy kluczowej dodał nazwę miejscowości. Dzięki temu znacznie obniżysz koszty pozycjonowania i co najważniejsze — czas oczekiwania na pierwsze efekty. Ze względu na dużą konkurencję już nie opłaca się wybierać fraz ogólnych, dlatego działania lokalne to przyszłość kolejnych lat.

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Nowy Sącz 1300
Hotel Nowy Sącz 1000
Meble Nowy Sącz 480
Kwiaciarnia Nowy Sącz 1000

*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Jednak pozycjonowanie lokalne można jeszcze konkretniej wyodrębnić — przy użyciu fraz lokalnych szerokich. Ich główna zaleta polega na tym, że znacząco zwiększają konwersję. Jak to możliwe? Otóż dzięki użyciu większej liczby wyrazów szczegółowo określasz, do kogo kierowany jest Twój produkt czy usługa. Trafianie do osób zdecydowanych to klucz do sukcesu i wyższych zysków.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Nowy Sącz 70
Pozycjonowanie stron Nowy Sącz 50
Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz 10

*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Nowym Sączu

Możesz pozycjonować zarówno stronę internetową, jak i sklep online. Działania SEO dają sporo korzyści dla osób sprzedających w Internecie. Dzięki unikalnym opisom i tekstom, zawierającym słowa kluczowe możesz dotrzeć do większej liczby użytkowników, ale też sprawić, że Twój sklep się wyróżni na tle konkurencji. Optymalizacja witryny powoduje, że robienie zakupów u Ciebie jest sprawne i intuicyjne.

Co ciekawe pozycjonując sklep internetowy na frazy lokalne, możesz spowodować również, że więcej osób odwiedzi Twój stacjonarny sklep. To zaledwie kilka argumentów, a już one wskazują, że dzięki pozycjonowaniu możesz wyraźnie zwiększyć swoje zyski.

Pozycjonowanie stron Nowy Sącz

Pozycjonowanie stron

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

1. Wybór słów kluczowych

Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Nowy Sącz„.

2. Audyt SEO

Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

3. Optymalizacja techniczna

Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

4. Budowanie treści

Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

5. Optymalizacja treści

Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Nowym Sączu.

6. Jakościowy link building

W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

7. Analiza i raportowanie

Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

8. Konsultacje

Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania o pozycjonowanie stron w Nowym Sączu

Nie. To do Ciebie zależy czy opłaca Ci się pozycjonować w Nowym Sączu, czy też nie. Nie potrzeba do tego fizycznej siedziby czy oddziału.

Trudno odpowiedzieć na pytanie związane z kwestiami finansowymi, gdyż potrzebna jest do tego większa ilość informacji. Możemy wykonać dla Ciebie darmową wycenę na podstawie szczegółowej analizy, aby uczciwie odpowiedzieć na to pytanie.

Na pierwsze efekty pozycjonowania lokalnego nie trzeba zazwyczaj długo czekać. Czasem to kwestia 1-2 miesięcy. Wiele zależy oczywiście od konkurencyjności fraz kluczowych w danym regionie.

Oczywiście, jeśli chcesz, możesz zdecydować się na pozycjonowanie w dowolnej ilości miast. Jednak, kiedy dopiero zaczynasz najlepiej, jeżeli skupisz się na kilku najważniejszych lokalizacjach, a później będziesz to grono systematycznie powiększać.

Nowy Sącz a biznes — czy warto?

Nowy Sącz to miasto znajdujące się w województwie małopolskim. Liczy ono powierzchnię sięgającą 57,58 km2, co sprawia, że jest największym miastem Beskidu Sądeckiego. Uznawane jest także za jedno z najstarszych miast w Małopolsce. Żyje tam 83 794 osób, co daje gęstość zaludnienia, sięgającą 1455,3 os./ km2.

Na terenie miasta znajduje się wiele dużych firm, zatrudniających ponad 500 osób — np. Fakro, Newag czy Konspol. Ze względu na to, że miasto postawiło na inwestycje i chciało zapewnić swoim mieszkańcom możliwości zatrudnienia powstała Podstrefa Nowy Sącz. W tym rejonie kładzie się duży nacisk na przemysł, nowe technologie czy budownictwo. Dlatego firmy z tych branż będą musiały walczyć z największą konkurencją, także w Google, gdy wybiorą pozycjonowanie lokalne.

Nowy Sącz – kilka ciekawostek:

  • Nowy Sącz został podzielony na 25 osiedli.
  • To właśnie w Nowym Sączu w 1934 roku został pochowany generał Bronisław Pieracki.
  • Za panowania Kazimierza Wielkiego w Nowym Sączu został wybudowany Zamek Królewski.
  • Data założenia miasta to 1292 rok.

Wspierane technologie

Pracowaliśmy przy wielu systemach zarządzania treścią — zarówno przy tych polskich, zagranicznych, jak i dedykowanych.

Wykorzystywane narzędzia

Podczas naszej pracy wykorzystujemy szereg przydatnych narzędzi. Dzięki temu nasze decyzje są oparte na faktach i możemy skutecznie mierzyć efekty naszej pracy.