.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Nowy Sącz

Potrzebujesz firmy, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony www w Nowym Sączu? Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Nowym Sączu

Chcesz zwiększyć sprzedaż i przyciągać nowych użytkowników na swoją stronę? Zatem musisz koniecznie zadbać o odpowiednią promocję swojej witryny. Niezawodnym rozwiązaniem jest pozycjonowanie strony. Już teraz dowiedz się, jaka strategia przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Pozycjonowanie stron w Nowym Sączu
Dlaczego warto?

Nowy Sącz to stosunkowo duże miasto, dlatego możesz mieć tam do czynienia z całkiem sporą konkurencją. Dlatego tak duże znaczenie ma przemyślane dobranie słów kluczowych, aby efekty pozycjonowania były stosunkowo szybko widoczne i przynosiły, jak najwięcej korzyści. Zostań liderem w swojej branży i przegoń konkurencję na liście wyszukiwań Google.

Jak pozycjonować stronę w Nowym Sączu?

1. Pozycjonowanie lokalne

Chcesz dowiedzieć się, czym jest pozycjonowanie lokalne? Otóż jego celem jest zmniejszenie konkurencyjności, dzięki kierowaniu oferty do użytkowników mieszkających w konkretnych miastach. Zatem, kiedy Twoja grupa docelowa znajduje się właśnie w Nowym Sączu, to ważne, abyś do frazy kluczowej dodał nazwę miejscowości. Dzięki temu znacznie obniżysz koszty pozycjonowania i co najważniejsze — czas oczekiwania na pierwsze efekty. Ze względu na dużą konkurencję już nie opłaca się wybierać fraz ogólnych, dlatego działania lokalne to przyszłość kolejnych lat.

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Nowy Sącz 1300
Hotel Nowy Sącz 1000
Meble Nowy Sącz 480
Kwiaciarnia Nowy Sącz 1000


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Jednak pozycjonowanie lokalne można jeszcze konkretniej wyodrębnić — przy użyciu fraz lokalnych szerokich. Ich główna zaleta polega na tym, że znacząco zwiększają konwersję. Jak to możliwe? Otóż dzięki użyciu większej liczby wyrazów szczegółowo określasz, do kogo kierowany jest Twój produkt czy usługa. Trafianie do osób zdecydowanych to klucz do sukcesu i wyższych zysków.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Nowy Sącz 70
Pozycjonowanie stron Nowy Sącz 50
Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Sącz 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Nowym Sączu

Możesz pozycjonować zarówno stronę internetową, jak i sklep online. Działania SEO dają sporo korzyści dla osób sprzedających w Internecie. Dzięki unikalnym opisom i tekstom, zawierającym słowa kluczowe możesz dotrzeć do większej liczby użytkowników, ale też sprawić, że Twój sklep się wyróżni na tle konkurencji. Optymalizacja witryny powoduje, że robienie zakupów u Ciebie jest sprawne i intuicyjne.

Co ciekawe, pozycjonując sklep internetowy na frazy lokalne, możesz spowodować również, że więcej osób odwiedzi Twój stacjonarny sklep. To zaledwie kilka argumentów, a już one wskazują, że dzięki pozycjonowaniu możesz wyraźnie zwiększyć swoje zyski.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Nowy Sącz„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Nowym Sączu.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron
w Nowym Sączu

1. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Nowym Sączu, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. To do Ciebie zależy czy opłaca Ci się pozycjonować w Nowym Sączu, czy też nie. Nie potrzeba do tego fizycznej siedziby czy oddziału.

2. Ile kosztuje pozycjonowanie w Nowym Sączu?

Trudno odpowiedzieć na pytanie związane z kwestiami finansowymi, gdyż potrzebna jest do tego większa ilość informacji. Możemy wykonać dla Ciebie darmową wycenę na podstawie szczegółowej analizy, aby uczciwie odpowiedzieć na to pytanie.

3. Kiedy zobaczę pierwsze efekty pozycjonowania?

Na pierwsze efekty pozycjonowania lokalnego nie trzeba zazwyczaj długo czekać. Czasem to kwestia 1-2 miesięcy. Wiele zależy oczywiście od konkurencyjności fraz kluczowych w danym regionie.

4. Czy mogę pozycjonować swoją stronę w wielu miastach?

Oczywiście, jeśli chcesz, możesz zdecydować się na pozycjonowanie w dowolnej ilości miast. Jednak, kiedy dopiero zaczynasz najlepiej, jeżeli skupisz się na kilku najważniejszych lokalizacjach, a później będziesz to grono systematycznie powiększać.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Nowy Sącz a biznes
Czy warto?

Nowy Sącz to miasto znajdujące się w województwie małopolskim. Liczy ono powierzchnię sięgającą 57,58 km2, co sprawia, że jest największym miastem Beskidu Sądeckiego. Uznawane jest także za jedno z najstarszych miast w Małopolsce. Żyje tam 83 794 osób, co daje gęstość zaludnienia, sięgającą 1455,3 os./ km2.

Na terenie miasta znajduje się wiele dużych firm, zatrudniających ponad 500 osób — np. Fakro, Newag czy Konspol. Ze względu na to, że miasto postawiło na inwestycje i chciało zapewnić swoim mieszkańcom możliwości zatrudnienia powstała Podstrefa Nowy Sącz. W tym rejonie kładzie się duży nacisk na przemysł, nowe technologie czy budownictwo. Dlatego firmy z tych branż będą musiały walczyć z największą konkurencją, także w Google, gdy wybiorą pozycjonowanie lokalne.

Nowy Sącz – kilka ciekawostek:

  • Nowy Sącz został podzielony na 25 osiedli.
  • To właśnie w Nowym Sączu w 1934 roku został pochowany generał Bronisław Pieracki.
  • Za panowania Kazimierza Wielkiego w Nowym Sączu został wybudowany Zamek Królewski.
  • Data założenia miasta to 1292 rok.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM