.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Wieliczka

Chcesz zacząć pozycjonować swoją stronę w Wieliczce? Zatem sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Wieliczce

Większa widoczność strony w Wieliczce to pierwszy krok do sukcesu. W końcu pozycjonowanie witryny sprawi, że uzyskasz wysoką pozycję w Google. W tym celu wdrożymy przemyślaną strategię SEO i weźmiemy pod uwagę algorytmy Google. Poznaj więcej szczegółów!

Pozycjonowanie stron w Wieliczce
Dlaczego warto?

Wieliczka to miasto z ogromnym potencjałem, które zostało już dostrzeżone przez wielu przedsiębiorców. Znacząco wpływa to na zwiększenie konkurencyjności w sieci, co jest szczególnie zauważalne w przypadku ogólnych fraz kluczowych. Dlatego wybierzemy dla Ciebie słowa kluczowe, zapewniające wysoką pozycję w wyszukiwarce. W tym celu zaplanujemy działania SEO, a następnie je wdrożymy, abyś mógł zanotować wzrost ruchu na stronie.

Jak pozycjonować stronę w Wieliczce?

1. Pozycjonowanie lokalne

Stosując pozycjonowanie lokalne w Wieliczce, wykorzystujemy tzw. frazy lokalne, które uwzględniają lokalizację. Dzięki temu użytkownicy, wpisując słowo kluczowe z konkretnym miastem, mogą trafić na Twoją stronę. Szczególnie jest to chętnie stosowane wśród mieszkańców Wieliczki, poszukujących usługi bądź produktu z tego miasta. Frazy lokalne cieszą się też zainteresowaniem odbiorców z innych części Polski np. wtedy, gdy szukają noclegu lub restauracji w Wieliczce. Takie frazy mają naprawdę duży potencjał, a przy tym wpływają pozytywnie na Twoją widoczność na mapach Google.

Pozycjonowanie lokalne wieliczka

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fotograf Wieliczka 590
Mechanik Wieliczka 320
Weterynarz Wieliczka 1900
Restauracja Wieliczka 1600


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Stosując pozycjonowanie lokalne szerokie, masz szansę trafić bezpośrednio do użytkowników, którzy są zainteresowani Twoją ofertą. W końcu takie wyszukiwania są jeszcze konkretniejsze, a przy tym zwiększają szansę na zajęcie wyższej lokaty w Google. Poza tym pozycjonowanie szerokie wyróżnia się większą liczbą wyrazów, wchodzących w skład słów kluczowych. Dzięki temu fraza jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb odbiorców. Choć takie szczegółowe wyrażenia mają mniejszą liczbę wyszukań, to jednak przynoszą znacznie więcej korzyści.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Wieliczka 10
Pozycjonowanie stron Wieliczka 20


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Wieliczce

Pozycjonowanie sklepu internetowego lokalnie w znaczący sposób wpływa na widoczność witryny w organicznych wynikach wyszukiwarki. Poza tym to doskonała metoda promocji stacjonarnej siedziby firmy. Możesz też skutecznie połączyć sprzedaż internetową z lokalną, co cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców. W końcu dzięki temu mogą oni w Internecie znaleźć informacje na temat konkretnego produktu — poznać jego parametry, cechy czy cenę, a następnie „na żywo” zobaczyć go w sklepie. W ten sposób nie muszą ponosić kolejnych kosztów związanych z dostawą. Po prostu pozycjonowanie lokalne zainteresuje jeszcze większą grupę odbiorców, dlatego wykorzystaj potencjał, jaki zapewnia i zajmij wysoką pozycję w Google.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Wieliczka„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Wieliczce.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Wieliczce

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby zwiększyć lokalną widoczność w Wieliczce?

Do zwiększenia widoczności witryny www w Wieliczce lub w innym mieście nie musisz mieć wizytówki w Mapach Google. Zwróć jednak uwagę na to, że wielu użytkowników sprawdza tam wyniki w trakcie poszukiwań usług lub produktów.

2. Czy żeby posiadać wizytówkę Google w Wieliczce muszę mieć stronę internetową?

Nie. Strona internetowa nie musi być połączona z wizytówką Google. Poza tym w trakcie zakładania wizytówki nie trzeba mieć witryny www.

3. Ile kosztuje pozycjonowanie w Wieliczce?

Dokładne ustalenie kosztów pozycjonowania wymaga szczegółowej analizy. Przede wszystkim bierzemy pod uwagę konkurencję w danej lokalizacji i poziom trudności słów kluczowych. Ważna jest również historia strony, jej autorytet, działania podjęte w przeszłości, a także stopień zoptymalizowania witryny.

4. Jak zdecydować, w jakim mieście pozycjonować stronę?

Przede wszystkim ustal, do kogo chcesz trafiać ze swoją ofertą. Dzięki temu przekonasz się, w jakim regionie znajduje się Twoja grupa docelowa, co ułatwi Ci wybranie odpowiedniej lokalizacji do pozycjonowania.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Wieliczka a biznes
Czy warto?

Wieliczka to nie tylko słynna kopalnia soli, ale również prężnie rozwijające się miasto. Jej powierzchnia wynosi 13,41 km², a liczba ludności to zaledwie 23 849 tys. mieszkańców. Jednak szacuje się, że każdego roku miasto odwiedza nawet 1,5 mln turystów z Polski i z innych rejonów świata. Właśnie dlatego jednym z najważniejszych sektorów gospodarki w Wieliczce jest turystyka oraz handel. Szczególnie w tych branżach panuje duża konkurencja. Poza tym bliskość Krakowa oraz dobrze rozwinięty transport umożliwiają rozszerzenie grupy odbiorczej, a przy tym ułatwiają znalezienie nowych klientów.

Wieliczka – kilka ciekawostek:

  • Na terenie Wieliczki znaleziono kły mamuta, które obecnie znajdują się w muzeum w Wiedniu, Paryżu i Żup Krakowskich.
  • Bogdan Kopka wykonał w Kopalni Wieliczka pierwszy w historii skok na bungee pod ziemią — w komorze Stanisława Staszica skoczył głową w dół z 36 metrów.
  • Kopalnia Wieliczka zapisała się w Księdze Rekordów Guinnessa, kiedy to w 2000 roku wykonano tam pierwszy w historii podziemny lot balonem.
  • W XV wieku w okolicach Wieliczki nie było żadnych lasów, ponieważ wszystkie wycięto i wykorzystano do zabezpieczenia ścian i stropów kopalni.
  • Każdy turysta odwiedzający Kopalnię Wieliczka, otrzymuje kilogram soli — musi jednak zlizać ją ze ścian.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM