Google News

Co to jest Google News? – Definicja

Google News gromadzi i prezentuje różnego rodzaju wiadomości oraz sortuje je według trafności.  Dzięki aplikacjom mobilnym i przeglądarce, Google News łączy użytkowników z historiami, które mają dla nich duże znaczenie. Główną ideą jest zbieranie najistotniejszych,  treści z różnych serwisów internetowych, dotyczących aktualnych wiadomości i trendów.

Jak się w nim pokazać?

Google News sprawdza każdą zarejestrowaną witrynę, która następnie zostaje zaakceptowana lub odrzucona w ciągu 60 dni. Aby strona mogła zostać sprawdzona przez Google, musimy najpierw zarejestrować się w Centrum Wydawców.  Następnie należy złożyć wniosek o włączenie witryny do wyników wyszukiwania Google News i czekać na ocenę od Google.

Warto również odpowiednio zoptymalizować swoją witrynę i znajdujące się na niej artykuły, aby Google News uznał je za odpowiednie i warte uwagi.

  5,00 / 5 ( 2 )
Autor
Delante to agencja marketingu internetowego, specjalizująca się w generowaniu ruchu na stronach z wyszukiwarek internetowych (SEO/SEM) i z reklam płatnych. Ponad 80% naszych klientów to szybko rozwijająca się branża e-commerce.

Ostatnio na naszym blogu

Jesteś ciekawy, jak wygląda pozycjonowanie sklepów internetowych, a może chcesz wejść na rynek szwajcarski i ciekawi Cię, jak wygląda pozycjonowanie zagraniczne? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele innych porad ważnych dla rozwoju Twojego biznesu.