.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

Zacznij pozycjonować stronę w Bielsko-Białej. Dowiedz się, jak to robimy i zacznij czerpać korzyści.
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Bielsko-Białej

Dążysz do tego, aby Twoja strona stała się bardziej rozpoznawalna w Bielsko-Białej? Pozycjonowanie może Ci to ułatwić! W końcu opiera się na algorytmie Google, dzięki czemu podjęte działania wzniosą Cię na szczyt wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie stron w
Bielsko-Białej
Dlaczego warto?

Bielsko-Biała to jedno z najważniejszych miast regionu, dlatego panuje tam spora konkurencja — szczególnie po wpisaniu ogólnych fraz kluczowych. Właśnie z tego powodu ważna jest dokładna analiza, a następnie wprowadzenie skutecznej strategii SEO. Wykonamy te zadania za Ciebie, a dzięki temu staniesz się rozpoznawalny, ale też zyskasz nowych klientów. Skorzystaj z potencjału, jaki zapewnia pozycjonowanie i rozwiń swój biznes.

Jak pozycjonować stronę w Bielsko-Białej?

1. Pozycjonowanie lokalne

Dzięki temu, że zaczniesz pozycjonować lokalnie stronę w Bielsko-Białej zanotujesz wzrost ruchu. Jednak zanim zaczniesz dostrzegać zalety pozycjonowania, to musisz wykorzystać tzw. frazy lokalne, czyli po prostu słowa kluczowe dopasowane do Twojej firmy z uwzględnieniem lokalizacji. W ten sposób z łatwością trafisz do swojej grupy odbiorczej — mieszkańców Bielsko-Białej bądź osób odwiedzających to miasto. Wtedy szukając konkretnego produktu czy oferty znajdą Twoją stronę, co wpłynie na wzrost konwersji, a także pomnożenie zysków. Poza tym staniesz się bardziej widoczny na mapach Google, a to nie są jedyne zalety pozycjonowania!

Pozycjonowanie lokalne Bielsko

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Bielsko-Biała 720
Nocleg Bielsko-Biała 1000
Weterynarz Bielsko-Biała 210
Mechanik Bielsko-Biała 260


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie lokalne szerokie to gwarancja konkretnych i skutecznych słów kluczowych. W końcu wykorzystujemy bardziej szczegółowe frazy które, choć mają mniejszą liczbę wyświetleń, to trafiają do Twojej grupy docelowej. Dzięki temu nie musisz obawiać się wzrostu współczynnika odrzuceń, ponieważ Internauci znajdą u Ciebie taką ofertę, jakiej szukali. Poza tym w porównaniu do krótkich słów kluczowych te szerokie dają większe szanse na zajęcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Bielsko-Biała 480
Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała 210
Pozycjonowanie Bielsko 590
Pozycjonowanie stron Bielsko 260


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Bielsku-Białej

Chcesz, żeby Twój sklep internetowy stał się rozpoznawalny w Bielsko-Białej? Zyskasz to dzięki pozycjonowaniu. Poza tym ten proces umożliwi Ci również połączenie sprzedaży stacjonarnej z internetową, a dzięki temu zaczniesz działać dwutorowo. Zwróć też uwagę na to, że pozycjonowanie sklepu internetowego pozwoli Ci skutecznie rozwijać biznes — w końcu zaczniesz notować wzrost sprzedaży, bo skuteczne słowa kluczowe przyciągną jeszcze większą grupę odbiorców. Ponadto Twoja strona stanie się jeszcze większa, a przy tym bardziej uporządkowana, a to wszystko dzięki dodaniu zoptymalizowanych tekstów bądź stworzeniu tzw. landing page. Pozycjonowanie sprawi także, że zajmiesz wysoką lokatę w Google, co dodatkowo zwiększy wiarygodność sklepu.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Bielsko-Biała„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Bielsku.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Bielsku

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby zwiększyć lokalną widoczność w Bielsko-Białej?

Nie. Do zwiększenia widoczności w Bielsko-Białej nie musisz mieć wizytówki na mapach Google. Zauważ jednak, że wielu odbiorców sprawdza tam lokalne wyniki.

2. Czy żeby posiadać wizytówkę Google w Bielsko-Białej muszę mieć stronę internetową?

Nie. Strona internetowa nie musi być połączona z wizytówką Google.

3. Ile kosztuje pozycjonowanie w Bielsko-Białej?

Ostateczna cena zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od konkurencyjności fraz kluczowych, branży i lokalizacji. Ważna jest też historia witryny, stopień jej zoptymalizowania oraz ewentualne działania podjęte w przeszłości.

4. Czy mogę pozycjonować moją stronę w wielu miastach?

Tak. Możesz pozycjonować stronę na dowolną liczbę miast. Zwróć tylko uwagę na to, żeby wybrać lokalizację zgodną z Twoją grupą docelową.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Bielsko-Biała a biznes
Czy warto?

Bielsko-Biała należy do jednych z najlepiej rozwijających się gospodarczo miast w Polsce. Sprawiło to, że jest bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, co stale wpływa na liczbę ludności — obecnie jest to ok. 170 663 osób. Poza tym Bielsko-Biała wyróżnia się sporą powierzchnią wynoszącą 124,51 km2. Warto też zwrócić uwagę na to, że Bielsko-Biała stanowi ważny ośrodek gospodarczy południa Polski, a szczególnie branży IT. Istotne jest również położenie geograficzne miasta, ponieważ znajduje się w pobliżu Słowacji, Czech i wielu polskich miast np. Krakowa. Oprócz tego w 2017 roku w Bielsko-Białej było aż 26 242 podmiotów gospodarki narodowej. Sprawia to, że wspomniane miasto stanowi konkurencyjny, ale też przyjazny rynek do rozwoju.

Bielsko-Biała – kilka ciekawostek:

  • Przez Bielsko-Białą przepływa rzeka Biała.
  • Bielsko-Biała to dość nowe miasto, ponieważ powstało dopiero w 1951 roku poprzez połączenie miejscowości Bielsko z Białą.
  • W przeszłości Bielsko-Biała była nazywana „Miastem 100 przemysłów” oraz „śląskim Manchesterem”.
  • Aż 35,8% powierzchni Bielsko-Białej stanowi obszar chroniony.
  • W Studio Filmów Rysunkowych w Bielsko-Białej powstały słynne bajki „Reksio” oraz „Bolek i Lolek”.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM