.animate-view{opacity: 1 !important;}

Pozycjonowanie Siedlce

Już teraz zacznij pozycjonować swoją witrynę w Siedlcach! Przekonaj się, że naprawdę Ci się to opłaca.
Zamów bezpłatną wycenę
Pozycjonowanie strony
w Siedlcach

Każdy, kto posiada stronę www, chce generować jak największy ruch. W końcu jest to jednoznaczne ze wzrostem sprzedaży, zwiększeniem liczby nowych i stałych klientów oraz z rozwojem biznesu. Najlepszym rozwiązaniem, aby to wszystko osiągnąć, jest pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie stron w Siedlcach
Dlaczego warto?

W podjęciu decyzji na temat tego, czy pozycjonowanie strony w Siedlcach naprawdę Ci się opłaca, może pomóc przedstawienie kilku najważniejszych korzyści, jakie zyskasz. Wzrost sprzedaży, wiarygodności, zbudowanie pozycji lidera oraz eksperta. Z kolei wyprzedzenie konkurencji sprawi, że rozwiniesz swój biznes tak, jak będziesz tego chciał.

Jak pozycjonować stronę w Siedlcach?

1. Pozycjonowanie lokalne

Gorąco zachęcamy naszych klientów do tego, żeby zdecydowali się na pozycjonowanie lokalne. W końcu to doskonała metoda, dzięki której zbudujesz renomę na wybranym terenie. Bardzo istotne jest to, że wykorzystywane są wtedy frazy lokalne, zawierające także nazwę miasta, tj. Siedlce. Dzięki temu już nie musisz martwić się konkurencyjnymi firmami z całej Polski, a po prostu rywalizujesz o jak najwyższe pozycje w Google z przedsiębiorstwami z wybranego regionu.

Pozycjonowanie w Siedlcach

Przykład fraz lokalnych i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Fryzjer Siedlce 1600
Noclegi Siedlce 480
Restauracja Siedlce 1300
Elektryk Siedlce 9900


*wolumen wyszukiwania pokazuje, ile razy dana fraza jest wpisywana w wyszukiwarkę Google w miesiącu
**wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

2. Pozycjonowanie szerokie

Kolejną możliwością, jaką dajemy naszym klientom, jest pozycjonowanie szerokie. Odróżnia się ono przede wszystkim tym, że słowa kluczowe składają się z większej liczby wyrazów. Co ciekawe to znakomita metoda do tego, żeby docierać do najbardziej zdecydowanych kupujących. W dodatku musisz wtedy mierzyć się z niską konkurencyjnością, a współczynnik konwersji ustawiony zostaje na naprawdę wysokim poziomie.

Przykłady fraz szerokich i ich wolumen wyszukiwania:

Fraza lokalna Wolumen wyszukiwania
Pozycjonowanie Siedlce 30
Pozycjonowanie stron Siedlce 30
Pozycjonowanie stron internetowych Siedlce 10


*wolumen wyszukiwania wskazany w narzędziu Planer Słów Kluczowych Google

3. Pozycjonowanie sklepu internetowego w Siedlcach

Oczywiście zajmujemy się także pozycjonowaniem sklepów internetowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że działania lokalne mogą przynieść Ci wiele korzyści. Jakich? Otóż zwiększysz nie tylko sprzedaż, ale też liczbę odwiedzających Twój stacjonarny sklep. Poza tym będziesz w stanie wyróżnić się na tle konkurencji dzięki unikatowym opisom produktów. Dodane zostaną do nich słowa kluczowe, dzięki którym każda podstrona będzie walczyć o TOP 5 w wynikach wyszukiwania Google. Zajmiemy się także optymalizacją Twojej witryny, żeby działała szybciej i była zgodna z wytycznymi Google.

Zamów bezpłatną wycenę

Jak wygląda pozycjonowanie z Delante?

Wybór Słów Kluczowych
Pierwszy krok to analiza ruchu – na tej podstawie powstaje strategia działania. Następnie dobieramy najlepsze i najbardziej konwertujące frazy kluczowe z uwzględnieniem słowa „Siedlce„.

Audyt SEO
Obszerny audyt strony, który uwzględnia parametry mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz określa potrzeby optymalizacyjne.

pozycjonowanie e-commerce – optymalizacja strony

Optymalizacja Techniczna
Optymalizacje techniczne mają pomóc zrozumieć robotom Google zawartość Twojej strony.

budowanie treści w SEO zagranicznym

Budowanie Treści
Budowanie treści, z uwzględnieniem słów lokalnych, na stronę oraz tych, które będą wykorzystane w procesie link buildingu, to kolejny etap pracy nad widocznością Twojej strony.

Optymalizacja Treści
Odpowiednio zoptymalizowane treści będą miały duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej w Siedlcach.

Website indexing service helps during Google’s core updates

Jakościowy Link Building
W ramach link buildingu istotne jest tworzenie wartościowych odnośników, których źródła są zróżnicowane i wysokiej jakości ze szczególnym uwzględnieniem wizytówek NAP.

agencja facebook ads – propozycja optymalnych miejsc do reklam

Analiza i Raportowanie
Analiza ruchu, mierzenie wpływu działań SEO na sprzedaż, a także podsumowanie wykonanych działań to część naszych cyklicznych raportów.

Konsultacje
Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie omówimy z Tobą audyt, comiesięczny raport czy też porozmawiamy o bieżących sprawach.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania o pozycjonowaniu stron w Siedlcach

1. Czy muszę być na mapach Google, żeby zwiększyć lokalną widoczność w Siedlcach?

Nawet bez posiadania wizytówki na Mapach Google możesz zwiększać swoją lokalną widoczność w Siedlcach, np. stawiając na pozycjonowanie lokalne. Jednak oprócz tego wizytówka naprawdę może przynieść Ci sporo korzyści.

2. Czy żeby posiadać wizytówkę Google w Siedlcach muszę mieć stronę internetową?

Oczywiście, że nie. Możesz posiadać jedynie stronę www lub tylko wizytówkę. Jednak najwięcej zyskasz, kiedy postawisz na oba rozwiązania i połączysz je ze sobą.

3. Czy trzeba mieć firmę/siedzibę/oddział w Siedlcach, żeby się pozycjonować w tym mieście?

Nie. Z powodzeniem możesz pozycjonować stronę w Siedlcach, nawet jeśli siedziba Twojej firmy znajduje się na drugim końcu Polski.

4. Ile kosztuje pozycjonowanie w Siedlcach?

Cena za pozycjonowanie zawsze zależy od tego, ile pracy będzie wymagało wypozycjonowanie Twojej witryny. Duży wpływ ma oczywiście konkurencyjność słów kluczowych w danej branży i regionie.

Wykorzystywane technologie

CMS - WordPress CMS - Prestashop CMS - Woocommerce CMS - Magento CMS - Shoper CMS - Drupal CMS - oscommerce CMS - opencart CMS - goshop CMS - sote CMS - ebexo CMS -Shoplo CMS - redcart CMS - shopify CMS - skyshop CMS - Idosell CMS - Shopgold
Siedlce a biznes
Czy warto?

Siedlce są miastem położonym w województwie mazowieckim, w którym mieszka 78 258 osób. Jeśli chodzi o powierzchnię, to liczy ona 31,86 km². Siedlce kładą duży nacisk na biznes. Największą firmą znajdującą się na terenie miasta, jest Polimex-Mostostal S.A., ale dużym zasięgiem cieszy się również Stadler Polska. Większość firm, które tworzone są w Siedlcach czy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej wiążą się z takimi branżami jak — handel, nieruchomości, przetwórstwo przemysłowe, budownictwo. Zdecydowana większość tych przedsiębiorstw zaliczanych jest do sektora prywatnego.

Pozycjonowanie opłaca się każdej firmie niezależnie od branży, w jakiej działa. Zresztą wiele przedsiębiorstw z Warszawy decyduje się na pozycjonowanie w Siedlcach, gdyż oba miasta dzielą zaledwie 92 km, a konkurencyjność jest tutaj znacznie niższa niż w stolicy.

Siedlce – kilka ciekawostek:

  • Pierwsze dane na temat Siedlec pochodzą z 1448 roku.
  • Prawa miejskie Siedlce otrzymały od króla Zygmunta Starego.
  • Patronem miasta jest św. Stanisław, dlatego na jego cześć co roku organizowany jest Jarmark Św. Stanisława.
  • W siedleckim muzeum znajduje się jedyny w Polsce obraz El Greca.

Narzędzia z których korzystamy

Google Analytics Search Console Semstorm Senuto Ahrefs Semrush Clusteric Screaming Frog MOZ Tag Manager

Zacznij zwiększać obecność swojej marki
w Internecie!

1.

Umów się na rozmowę

Daj nam znać jeśli potrzebujesz pomocy z SEO i/albo SEM. Wypełnij formularz i podaj swój URL. Wybierz preferowaną formę kontaktu. Odezwiemy się do Ciebie w 48h.

2.

Poznajmy się

Powiedz nam nieco więcej o Twoim biznesie online: jakie cele chcesz zrealizować i jakie przeszkody stoją obecnie na Twojej drodze do ich osiągnięcia.

3.

Analiza SEO

Przyjrzymy się dokładnie Twojej stronie. Kiedy już zbierzemy wszystkie niezbędne informacje, wytyczymy najszybszą drogę do osiągnięcia Twoich celów dzięki SEO.

4.

Twój indywidualny plan SEO

Dostajesz swój całkowicie spersonalizowany plan działania z kilkoma wariantami cenowymi. Przejdziemy przez niego razem, żeby pokazać Ci, w jaki sposób strategia SEO poprawi rankingi Twojej strony.

Nagrody Delante

Nagroda - Deloitte 2021 Nagroda - European eCommerce Awards 2022 Nagroda - European Search Awards 2022 Nagroda - Global Agency Awards 2022 Nagroda - IPMA Nagroda - US Search Awards 2021 Nagroda - Gazele Biznesu 2022 Nagroda - Global Digital Excellence Award 2022 Nagroda - Global Search Awards 2022 Nagroda - Global Search Awards 2023 Nagroda - Gazele Biznesu 2023

Porozmawiajmy o Twoim SEO i SEM